🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Testy pro žáky a studenty všech škol

Cesta k úspěchu a spokojenosti vede skrze poznání. Vědět víc znamená být napřed a získat konkurenční výhodu. Poznej svůj potenciál díky našemu psychodiagnostickému testu a buď o krok před ostatními. Školou život teprve začíná. Vítej v realitě! S námi se rozhodně neztratíš.

Výhody testu

Jednoduchost, rychlost, přesnost, objektivita, spolehlivost. Test měří tvůj potenciál na základě podvědomí, a proto odhaluje tvou skutečnou osobnost.

Test ti zabere
maximálně 15 minut. Nabídne ti mnoho informací, které ti pomohou změnit život.

Test uděláš pouze 1x, následně si výstupy můžeš doobjednat podle svých potřeb bez dalších testů.

Unikátní metoda
bez zkreslení výsledků, stylizace a kompromisů.

Motivace dětí a žáků

Známe nejlepší návod, jak si usnadnit výchovu dítěte motivací bez křiku a manipulace. Právě formující se osobnost je tím nejdůležitějším.

Cizí jazyky pro děti a studenty

Učení jazyků nebylo nikdy snazší. Nabídneme ti způsoby, díky nimž se konečně jazyky opravdu naučíš!

Life balance pro studenty

Díky testu zjistíš kompletní informace o své dynamice, energii i limitech. Pochopíš, co se v tobě odehrává.

Profil osobnosti žáka

Nabízíme možnost, jak odhalit potenciál svého dítěte. Výstup ti usnadní jeho výchovu a zaměří se i na jeho budoucí uplatnění.

Studijní plán učení

Učení nebylo nikdy snadnější. Proč? Máme bezkonkurenční návod, s nímž se naučíš učit se. Bez toho efektivně studovat nelze!

Sportovní vlohy pro děti/žáky

Zajímá tě, zda je tvé dítě sportovní typ? Je nejvyšší čas to zjistit! Investuj peníze do sportu, v němž dítě projevuje talent.

Chci studovat a podnikat

Studuj a současně vydělávej. Buď nezávislý, investuj energii efektivně a zjisti, zda na to máš. Buduj svoji kariéru, studuj a podnikej od 16 let.

Chci na VŠ

Chystáš se na VŠ? Test ti pomůže vybrat nejvhodnější vysoké školy, které odpovídají tvému potenciálu a ukáže ti další tvé schopnosti, které ke studiu potřebuješ.

Chci na střední školu

Míříš na SŠ? Test ti pomůže posoudit, která střední škola je pro tebe ideální s ohledem na tvůj potenciál a ukáže ti mnohem vice z tvých silných stránek, které se ti budou nejen ve škole hodit.

Doporučení, jak pracovat s výsledky testu

Zjisti, jak pracovat s výsledky testu, exportovat a interpretovat je. Není to nijak složité, vše je psáno velmi jednoduše, takže podstatě porozumíš. V každém výstupu svého testu najdeš doporučení a také porovnání vůči populační normě.

Časté dotazy na téma Test /WORKtest/Peopletest