🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test pro studenty a žáky škol

Chceš rozvíjet potenciál svého dítěte?

Tak ho musíš prvně poznat, neb i  malý školák je již osobností, která má svůj potenciál. Máme nejlepší návod, jak ti výchovu usnadnit a jeho potenciál naplnit. Vzory chování se na dítěti podepisují od dětství, změna a výchova je pak složitější.

Test je vhodný pro studenty základních a středních škol.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Poznej potenciál a rozvoj dítěte včas. Naše testování je postavené na validní analýze jeho potřeb.

Jeden komplexní test ti ukáže cestu, jak své dítě rozvíjet a budovat jeho zdravou osobnost.

Rád/a bych svým dětem dala nejlepší základ již od malička. Výchova a motivace není vůbec jednoduchá. Jak ale poznat jeho schopnosti?

Pokud chceš svému dítěti věnovat co nejvíce, zajímej se o jeho potenciál od útlého dětství, Podívej se i na jiné výstupy, které pro malé studenty nabízíme a tento PROFIL je základ. Ukáže ti základní hodnoty včetně limitů – rizikových faktorů, které dítě limitují či omezují. Tento test odhaluje jedinečnost člověka a naplňuje jeho potenciál.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest již přes 20 let využívají i firmy. 

My jsme se rozhodli ji navíc zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

OBJEV POTENCIÁL SVÉHO DÍTĚTE ZA 1300 KČ

Poznat potenciál dítěte je klíčem k jeho úspěchu

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.