🖊️   15% sleva na jakýkoliv výstup. Do objednávky vlož slevový kód Test15

Jak pracovat s výsledky testu

1.

Přehled výsledků

Výsledky najdeš ve svém zabezpečeném uživatelském účtu. Nejprve si přečti úvodní informace.

2.

Otevři svůj výstup

Zde uvidíš výstupy dva, jednu popisnou část (tu si můžeš přečíst, pokud bys některé položce nerozuměl) a grafickou část. 

3.

Klikni na grafickou část

Zvol si první ikonku – grafickou část výstupu a položky ve výstupu uvidíš v barevné škále s %. Čte se to jednoduše.

Stejně tak si můžeš kliknout i na ostatní ikony.

4.

Prohlédni si celý grafický profil

Zaměř se na barevné škály, podívej se na celkové skóre, abys viděl, jak na tom jsi v porovnání s normou populace. To má každý rád:), vidět jak je dobrý. 

Doporučení, jak pracovat s výsledky testu, tě navedou, jak grafické výsledky číst.

5.

Popis hodnotící položky

Pokud si myší najdeš na hodnotící položku v grafické části, zobrazí se ti její základní popis.

6.

Silné, střední i slabší stánky

Jednotlivé políčka pod testem ti ukážou tvé silné i slabé stránky v přehledném souhrnu. Slabších stránek se rozhodně neboj, někdy jsou žádoucí, zejména pokud se jedná o rizikový faktor. Grafy jsou vždy v šedé barvě. 

7.

Metody rozvoje

Tohle máš od nás jako bonus (něco jako 2 v 1) Stačí si je vygenerovat do PDF ve tvém uživatelském účtu. A hlavně zjistíš, jaký jsi studijní typ, což ti hodně pomůže v učení, nebo tvoji míru rozvoje (ochota a chuť se vzdělávat) vzhledem k tvému potenciálu v době provedeného testu. 

8.

Výsledky si vygeneruj do PDF

Máš k dispozici grafickou i psanou část, takže informací máš dostatek, abys věděl, jak si začít plnit svůj sen o úspěchu.

9.

Zpětná vazba

Můžeš zavolat, pokud by si něčemu nerozuměl/a. Do 15 minut ji poskytujeme zdarma.

+420 777 022 543

Pokud máš svého kouče, výsledky s ním můžeš sdílet.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Prohlédni si nabídku testů

Výsledky testu jsou vám k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.

Jsem Eva, autorka WORKtestu a Peopletestu

Mám přes 25 let praxi v oboru lidských zdrojů (práce s potenciálem lidí na všech úrovních) a jsem autorkou unikátního online psychodiagnostického softwarového programu WORKtest. Na začátku, v roce 1996 jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpověď. Toto všechno vedlo k tomu, abych se zaměřila i na populaci žáků, studentů a dospělých a nabídla jim rovněž toto účinné řešení. 

Časté dotazy na Test /WORKtest/Peopletest

Jedná se o projektivní metodu testu, založenou na celostní tvarové psychologii (GESTALT) ukáže věci takové, jaké skutečně jsou. Pracuje na podvědomé úrovní, vylučuje stylizaci a vylepšování se.

Výhody Worktestu:

Je jednoduchý a nezabere vám téměř žádný čas

Dá vám kompletní přehled o vaší osobnosti

Je zaštítěn dlouhodobým vývojem, validizačními studiemi 

Je spolehlivý a objektivní, přesný nad 85 % 

Má schopnost měřit a poměřovat jedince v čase

Reaguje na změny chování a identifikuje jeho vzorce

WORKtest vám odhalí s maximální přesností vaši výjimečnost, talent i rozvojové potřeby. Diagnostikuje a ukáže cestu k cílům a rozvoji na základě vašeho potenciálu. V neposlední řadě vám usnadní profesní dráhu, zkvalitní  partnerské vztahy a přinese spokojenost v životě.

Vývoj komplexní psychodiagnostiky osobnosti WORKtest  se datuje od roku 1996, kdy v roce 2004 byla spuštěná první  on-line verze pro firemní praxi a souběžně i pro veřejnost a školní populace od roku 2008.  Vývoji a psychometrice věnujeme velkou pozornost. Provádíme různé studie v porovnání i s dalšími testy a dotazníky, které vzájemně korelujeme. 

Autorka WORKtestu Mgr. Eva Urbanová má přes dvacet pět let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončeno státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. 

V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996. Je autorkou unikátního online psychodiagnostického systému WORKtest, který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku 

a poskytuje komplexní služby pro oblast lidských zdrojů. 

Eva se zabývá studiemi a benchmarkem dat se zaměřením na chování lidí v různých situacích, které díky metodě ověřuje v praxi a sleduje vývoj chování v čase. Zaměřuje se na oblast firemních hodnot, spolehlivost, loajalitu, korupční odolnost a rizikové faktory chování v korporátním sektoru. Specializuje se na DNA firem a lidský kapitál ve firemní kultuře. Dlouhodobě sleduje dopady únavy a syndromu vyhoření na chování lidí ve firemním prostředí, rodině i partnerských vztazích s vlivem na závislosti a kontraproduktivní chování. 

WORKtest je velmi intuitivní širokospektrální nástroj. Vše je přehledně, věcně a srozumitelně  zpracováno v jednotném stylu tak, aby uživatel nebyl ničím rušen a výstupy četl v barevných škálách.

Testy poskytují krom vlastní diagnostické části výsledků i metody vzdělávání a rozvoje, které uživateli ukážou cesty k jeho růstu.