Unikátní metoda testování osobnosti

 Více než 25 let vývoje a desetitisíce respondentů stojí za metodou testování, jejíž výsledky především nelze zkreslit. WORKtest odhaluje věci takové, jaké opravdu jsou, bez kompromisů a stylizace.  PeopleTest je vytvořen pro veřejnost a vychází z této metodiky.

Test osobnosti v maximální míře odhaluje jedinečnost člověka a naplňuje jeho potenciál. Tímto směřováním je náš psychodiagnostický test zcela výjimečný a jediný svého druhu.

Proč jsme vytvořili WORKtest?

V roce 1996 jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem potřebovala najít odpověď. Ve stejné době se začínaly více používat dotazníkové formy i pro pracovní oblast, avšak chyběl ucelený nástroj, který by poskytoval komplexní pojetí.

A tak se nabízelo jakožto řešení začít směřovat k vývoji takové on-line psychodiagnostiky, která by to umožňovala, ale zároveň eliminovala cílenou stylizaci. Takovým řešením se stal vývoj projektivní metody, který na trhu dosud chyběl. Právě to byl milník, od něhož se začala psát éra vývoje psychodiagnostického softwaru WORKtest.

Jak ti test osobnosti pomůže?

Jednoznačně usnadní život již od raného věku. Od mateřské školky pokračuje k nejvhodnějšímu typu studia, ve škole tě naučí efektivnímu způsobu učení, ukáže ti, jak efektně ve škole pracovat, jak se učit a konečně naučit jazyky na základě tvého potenciálu, nasměřuje tě k vhodnému kariérnímu zaměření, pomůže při studiu na vysoké škole a umožní ti pracovat a spokojeně žít. 

Detailní hodnocení

Testem osobnosti máš možnost získat náhled na celkové pojetí i detailní aspekty svého potenciálu, výkonu a zvýšit tak svou konkurenceschopnost a atraktivitu na trhu.

Bez zkreslení

Narozdíl od dotazníkových testů jsou výsledky WORKtestu přesné na více než 85 %. Pracovat s ním budeš na podvědomé úrovni bez možnosti stylizace.

E-mailové konzultace

Pokud ti něco není jasné, můžeš s námi své výsledky konzultovat prostřednictvím e-mailu. Vše ti rádi vysvětlíme.

Množství hodnotících kritérií ve výstupu

Logicky a barevně odlišené škálami podle intenzity výkonu.

Výstupy jsou rozdělené do textové a grafické části

Zajímá vás jak výstupy z jednotlivých oblastí vypadají a co vám můžou nabídnout?

Textová část

Definování jednotlivých kritérií ukazuje popis či komentáře s praktickými projevy dovedností v praxi.

Grafická část

Grafy ti ukážou měřenou položku, její barevnou škálu i intenzitu hodnoty v %. Víš, jak na tom jsi bez přemýšlení. Na první pohled tak odhalíš výsledek.

 

Zavěrečné skóre

Skóre tě porovná s normou populace.  Doporučení tě dále navede v tom, jak číst výsledky a co dodržet při jejich interpretaci.

Metody rozvoje

Prostřednictvím tohoto bonusu zjistíš svůj studijní typ, konkrétní metody a způsoby rozvoje a předpoklady.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Prohlédni si nabídku testů

Výsledky testu jsou ti k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.

Jsem Eva, autorka WORKtestu a Peopletestu

Mám přes 25 let praxi v oboru lidských zdrojů a jsem autorkou unikátního on-line psychodiagnostického softwarového nástroje WORKtest. Na samém počátku, v roce 1996, jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpověď:

Vyber si zaměření podle věku a zájmu

Časté dotazy na téma Test /WORKtest/Peopletest