🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

On-line test

Jsi student, chceš vydělávat více peněz a nevyhořet z toho?

Investuj energii efektivně, objev svůj potenciál, zjisti jak můžeš studovat a přitom vydělávat peníze, omezit prokrastinaci, mít více času a peněz než kdy dřív.

Test je vhodný pro studenty 16-30 let.

Víš, co budeš dělat po střední škole? Chceš jít na VŠ, udělat si rok volna nebo začít studovat a podnikat najednou? Zajímá tě zda si podnikatelský typ? V rozhodování Ti může pomoci právě tento test, který jsme pečlivě vybrali.

Testem zjistíš informace jak snadno studovat, vydělávat při tom peníze a neztrácet čas a energii. Budeš vědět, kdy pracovat na projektech, kdy naopak studovat a kdy si dát volno s ohledem na čas který máš.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším než opravdu jsi.  To WORKtest jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se klíčové informace pro tvůj život, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Test ti ukáže, jak plnit úkoly s maximálním nasazením v termínu a mít čas i na osobní život.

Dnes je každý sedmý  student schopen při studiu vydělávat peníze a mít se dobře. Připadá ti, že máš na všechno málo času a rodina či přátelé jdou stranou? Chybí ti peníze a chceš být nezávislý? 

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokážou zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje speciální software, který výsledky testu dále interpretuje. Dbáme na přesnost. Výsledky našich online testů  jsou přesné nad 85 %. Pracujeme tudíž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukážou realitu, jaká je.

Chci být nezávislý. Nebaví mě pořád někoho poslouchat a být závislí na rodičích, ale budu to všechno stíhat? Mám do toho jít? Studovat a podnikat nebude asi jednoduché.

Pokud chceš studovat a vydělávat si i peníze, být nezávislý a přitom úspěšný, jednoduše poznej svoje možnosti, svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Kdo je nemá, neexistuje. Ber to tak, že tento jediný test ti jednoduše usnadní život a ušetří spoustu energie.

Ukázky výstupu

Výsledky online psychologického testu máš ihned k dispozici

Výsledky testu si můžeš hned vygenerovat s vysvětlením jednotlivých hodnot. Pro lepší srozumitelnost je test doplněn přehledným grafem  a komentářem. Ukázka online testu ke stažení.

Textové komentáře

Výsledek testu ti poskytne podrobné vysvětlení  včetně uvedení praktických příkladů.

Srozumitelné grafy

Výsledky testu vidíš i v barevných grafech, doplněných  % hodnotou,  které tě intuitivně navedou na tvoje silné a slabší stránky.

Zavěrečné skóre testu

Od věcí není ani srovnání s většinovou populací a také návody, jak výsledky číst a interpretovat.

Metody rozvoje

Užij si svůj bonus, který ti ukáže, jakým směrem se můžeš dál efektivně rozvíjet a budovat své silné stránky.

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i tyto firmy. 

My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1699 KČ

Začni podnikat, máš na to, už máš výstup

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.