🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

On-line test

Jsi student, chceš vydělávat více peněz a nevyhořet z toho?

Investuj energii efektivně, objev svůj potenciál, zjisti jak můžeš studovat a přitom vydělávat peníze, omezit prokrastinaci, mít více času a peněz než kdy dřív.

Test je vhodný pro studenty 16-30 let.

Víš, co budeš dělat po střední škole? Chceš jít na VŠ, udělat si rok volna nebo začít studovat a podnikat najednou? Zajímá tě zda si podnikatelský typ? V rozhodování Ti může pomoci právě tento test, který jsme pečlivě vybrali.

Testem zjistíš informace jak snadno studovat, vydělávat při tom peníze a neztrácet čas a energii. Budeš vědět, kdy pracovat na projektech, kdy naopak studovat a kdy si dát volno s ohledem na čas který máš.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším než opravdu jsi.  To WORKtest jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se klíčové informace pro tvůj život, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Test ti ukáže, jak plnit úkoly s maximálním nasazením v termínu a mít čas i na osobní život.

Dnes je každý sedmý  student schopen při studiu vydělávat peníze a mít se dobře. Připadá ti, že máš na všechno málo času a rodina či přátelé jdou stranou? Chybí ti peníze a chceš být nezávislý? 

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Pomocí výběru tvarů, které tě  osloví, software analyzuje tvoji osobnost a odhalí tvůj potenciál v maximální šíři. Test měří velké množství nejrůznějších kritérií pro tvůj osobní i pracovní život. Zjistíš důležité informace o sobě, svých možnostech i limitech. Pokud tě to zajímá, čti dál…..

Chci být nezávislý. Nebaví mě pořád někoho poslouchat a být závislí na rodičích, ale budu to všechno stíhat? Mám do toho jít? Studovat a podnikat nebude asi jednoduché.

Pokud chceš studovat a vydělávat si i peníze, být nezávislý a přitom úspěšný, jednoduše poznej svoje možnosti, svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Kdo je nemá, neexistuje. Ber to tak, že tento jediný test ti jednoduše usnadní život a ušetří spoustu energie.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

Popis měřených kritérií včetně komentářů s praktickými projevy dovedností v praxi. Pokud chceš detailní  vysvětlení naměřené položky, zde to najdeš.

Grafická část

Název měřeného kritéria, ti podle barevné škály ukáže  intenzitu konkrétní hodnoty v %. Víš jasně, jak na tom  v určité schopnosti či dovednosti jsi.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality. B budeš vědět, jak si stojíš s populací. V závěrečné části si přečti doporučení, jak číst výsledky.

Metody rozvoje

Toto je tvůj bonus! Zjistíš konkrétní metody a způsoby rozvoje. Žádná typologie, žádná šablona, která sedí všem, originál z tvého  podvědomí, který ti sedne.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i tyto firmy. 

My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1699 KČ

Začni podnikat, máš na to, už máš výstup

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.