🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online testy pro studenty

Jsi student, chceš zároveň vydělávat, ale nevyhořet z toho?

Investuj energii efektivně, objev svůj potenciál, zjisti jak můžeš studovat a zároveň vydělávat peníze. Nauč se omezit prokrastinaci, mít více času a peněz než kdy dřív.

Test je vhodný pro studenty ve věku 16-30 let.

Víš, co budeš dělat po střední škole? Chceš jít na VŠ, udělat si rok volna nebo začít studovat a podnikat najednou? Zajímá tě, zda jsi podnikatelský typ? V rozhodování ti může pomoci právě tento test.

Testem zjistíš informace jak snadno studovat, vydělávat při tom peníze a neztrácet čas a energii. Budeš vědět, kdy pracovat na projektech, kdy naopak studovat a kdy si dát volno s ohledem na čas který máš.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Test ti ukáže, jak plnit úkoly s maximálním nasazením v termínu a mít zároveň čas i na osobní život.

Dnes je každý sedmý  student schopen při studiu vydělávat peníze a mít se dobře. Připadá ti, že máš na všechno málo času a rodina či přátelé jdou stranou? Chybí ti peníze a chceš být nezávislý? 

Chci být nezávislý. Nebaví mě pořád někoho poslouchat a být závislý na rodičích. Jak ale školu a práci stihnout? Mám do toho jít? Studovat a podnikat nebude asi jednoduché.

Jestliže chceš studovat, vydělávat si peníze a vydělat jich tolik, že můžeš být úspěšný a v plné míře nezávislý, musíš poznat svoje možnosti. Odhal svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Kdo je nemá, ten také neexistuje. Jediný test ti může usnadnit život a ušetřit spoustu energie.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

 Koncepty online testů WORKtest a PeopleTest používají přes 20 let i firmy. Přidej se mezi ně. Za naši práci mluví 27 let vývoje online testů a na 40 000 spokojených zákazníků. Neusínáme však na vavřínech a náš systém neustále zdokonalujeme a inovujeme. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Začni podnikat

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.