🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Motivace? Není vůbec jednoduché dítě motivovat, pokud nepronikneš do jeho mysli.

Známe nejlepší návod, jak  si konečně usnadnit výchovu dítěte nalezením účinné motivace. 

Testování je vhodné pro děti od 6 do 15 let.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Poznej tajemství motivace postavené na analýze osobnosti tvého dítěte!

Jeden test ti ukáže jeho motivaci a potřebné stimuly, usnadní ti jeho výchovu přirozenou cestou bez nátlaku a manipulace.

Test ti umožní lépe pochopit chování dítěte a usnadní komunikaci, zdravě ovlivní jeho sebenáhled na okolní svět a umožní přirozeně budovat jeho sebedůvěru a osobnost. Co tvé dítě motivuje? 

Stále je pro tebe naše metodika složitá?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %. Pracujeme totiž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží  realitu takovou, jaká je. Žádný dotazník neumí odhalit informace, které může přinést PeopleTest. Ten ti v maximální míře umožní poznat sebe sama a stoprocentně uspět.

Jak ho mám motivovat, jsem už z toho unaven/á, na rodiče odborníci chrlí tolik doporučení, přitom nic nezabírá. Co bude konečně fungovat a donutí ho to k aktivitě a zodpovědnosti?

Víme, že na internetu najdete mnoho různých tipů, zaručených zlepšováků a návodů, jak s dětmi pracovat. Žádný z nich ale není postavený na jeho potenciálu. Všechny tyto rady jsou jen subjektivním názorem blogerů a žádný z nich nemusí sedět psychice vašeho dítěte. Test ti ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme, protože každé dítě je originál.

Výsledky online psychologického testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Popis kritérií včetně komentářů s využitím dovedností v praxi.

Grafická část

Název měřeného kritéria, jeho barevná škála intenzity a konkrétní hodnota v procentech.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality, zásad a návod, jak číst výsledky.

Metody rozvoje

Konkrétní osobností předpoklady a doporučené metody vhodné pro další rozvoj.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i tyto firmy. 

My jsme se rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAPRACUJ NA MOTIVACI SVÉHO DÍTĚTE JEN ZA 600 KČ

Zjisti, jak motivovat své dítě na základě jeho osobnosti

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.