🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test

Motivace? Není vůbec jednoduché dítě motivovat, pokud nepronikneš do jeho mysli.

Známe nejlepší návod, jak  si konečně usnadnit výchovu dítěte nalezením účinné motivace. 

Testování je vhodné pro děti od 6 do 15 let.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Poznej tajemství motivace postavené na analýze osobnosti tvého dítěte!

Jeden test ti ukáže jeho motivaci a potřebné stimuly, usnadní ti jeho výchovu přirozenou cestou bez nátlaku a manipulace.

Test ti umožní lépe pochopit chování dítěte a usnadní komunikaci, zdravě ovlivní jeho sebenáhled na okolní svět a umožní přirozeně budovat jeho sebedůvěru a osobnost. Co tvé dítě motivuje? 

Jak ho mám motivovat, jsem už z toho unaven/á, na rodiče odborníci chrlí tolik doporučení, přitom nic nezabírá. Co bude konečně fungovat a donutí ho to k aktivitě a zodpovědnosti?

Víme, že na internetu najdete mnoho různých tipů, zaručených zlepšováků a návodů, jak s dětmi pracovat. Žádný z nich ale není postavený na jeho potenciálu. Všechny tyto rady jsou jen subjektivním názorem blogerů a žádný z nich nemusí sedět psychice vašeho dítěte. Test ti ukáže věci takové, jaké jsou, a právě v tom se odlišujeme, protože každé dítě je originál.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i tyto firmy. 

My jsme se rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAPRACUJ NA MOTIVACI SVÉHO DÍTĚTE JEN ZA 600 KČ

Zjisti, jak motivovat své dítě na základě jeho osobnosti

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.