🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test na vejšku


Vybírej si vysoké školy, které vystuduješ

Test ti vybere vysoké školy, které nejvíce odpovídají tvému potenciálu.  Neztrácej čas studium nevhodných škol, protože tě nebaví.

Ze statistik vyplývá, že 87 % studentů vybírá školy náhodně, pocitově nebo podle názoru kamarádů či rodičů. Nedochází jim, že studium VŠ automaticky nezaručuje odbornost a vysněnou kariéru. 

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů byl čas validizace testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden test ti vybere nejvhodnější VŠ na které můžeš podat přihlášky a budeš si jistý, že je vystuduješ. Jak to víme?

Výběr VŠ reflektuje tvůj potenciál. Můžeš studovat jednu nebo i více škol. Výběrem z testu„nejvhodnější fakulta“ se ti vygenerují  nejvhodnější školy s mírou 75 až 95 % tvé potenciální vhodnosti. Nestuduj jen VŠ, studuj svoji profesi.

Jakou „vejšku“ si mám vybrat? Jak studovat a neztrácet čas? Když nevyberu dobře, nebude mě škola bavit a hrozí, že po čase budu začínat znovu. Kdo mi poradí?

Pokud chceš studovat vysokou školu a jsi studijní typ, studuj… Nic ti v tom nebrání. Pokud chceš studovat tak, aby ses uplatnil v profesi, která tě zajímá a láká, zaměř se na výběr vysoké školy, která odpovídá tvému potenciálu. Studovat můžeš s lehkostí a studium nakonec spojit i s podnikáním. Tento test ti to umožní.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu BASIC

Ukázky výstupu TOP

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají přes 20 let i firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

VYBER TU SPRÁVNOU VEJŠKU

Studuj tu VŠ, která ti sedne. Nezapomeň, že studuješ svoji budoucí profesi

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.