🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Vybírej si vysoké školy, které odpovídají tvému potenciálu.

Test ti vybere vysoké školy, které nejvíce odpovídají tvému potenciálu.  Neztrácej čas studium škol, které v krátkém čase zase opustíš, protože tě nebaví.

Ze statistik vyplývá, že 87 % studentů vybírá školy náhodně, pocitově nebo podle názoru kamarádů či rodičů. Nedochází jim, že studium VŠ automaticky nezaručuje odbornost a vysněnou kariéru. 

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů byl čas validizace testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden test ti vybere nejvhodnější VŠ na které můžeš podat přihlášky a budeš si jistý, že je vystuduješ. Jak to víme?

Výběr VŠ reflektuje tvůj potenciál. Můžeš studovat jednu nebo i více škol. Výběrem z testu„nejvhodnější fakulta“ se ti vygenerují  nejvhodnější školy s mírou 75 až 95 % tvé potenciální vhodnosti. Nestuduj jen VŠ, studuj svoji profesi.

Stále je pro tebe naše metodika složitá?

Pojďme si ukázat, jak funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %. Pracujeme totiž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží  realitu takovou, jaká je. Žádný dotazník neumí odhalit informace, které může přinést PeopleTest. Ten ti v maximální míře umožní poznat sebe sama a stoprocentně uspět.

Jakou „vejšku“ si mám vybrat? Jak studovat a neztrácet čas? Když nevyberu dobře, nebude mě škola bavit a hrozí, že po čase budu začínat znovu. Kdo mi poradí?

Pokud chceš studovat vysokou školu a jsi studijní typ, studuj… Nic ti v tom nebrání. Pokud chceš studovat tak, aby ses uplatnil v profesi, která tě zajímá a láká, zaměř se na výběr vysoké školy, která odpovídá tvému potenciálu. Studovat můžeš s lehkostí a studium nakonec spojit i s podnikáním. Tento test ti to umožní.

Výstupy máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu BASIC

Ukázky výstupu TOP

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i tyto firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

VYBER TU SPRÁVNOU VEJŠKU

Studuj tu VŠ, která ti sedne. Nezapomeň, že studuješ svoji budoucí profesi

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.