🖊️ PeopleTest je nejlepší psychodiagnostika ve střední Evropě. Otestuj se!

Online testy pro dospělé

Cesta k úspěchu a spokojenosti vede skrze poznání.

Vědět víc znamená být napřed a získat konkurenční výhodu.

Buď o krok napřed, poznej svůj potenciál díky našemu psychodiagnostickému testu.

 

Výhody PeopleTestu

Jednoduchost, rychlost, přesnost, objektivita a spolehlivost. Test měří tvůj potenciál na základě podvědomí, a proto odhaluje tvé dispozice,  jedinečnost a osobnost. Uvidíš se takový, jaký jsi.

Test ti zabere do 20 minut času. Ukáže ti klíčové informace pro tvůj další život a úspěšnou kariéru. S námi šetříš čas a získáš maximum.

Uděláš pouze 1 komplexní test (žádné dotazníky a testy navíc) prohlédneš si výstupy včetně rozvojových potřeb na míru.

Unikátní a prověřená metoda projektivního testu bez zkreslení výsledků, stylizace a kompromisů. Podvědomí jednoduše neobejdeš. 

Zajímá mě osobnostní profil

Zaboduj se silnými argumenty u zaměstnavatele či na výběrovém řízení, jen tak můžeš uspět. Na výběr máš Basic a TOP varianty.

Chci se naučit cizí jazyky

Máme návod, jak se jazyky naučíš na základě tvých dispozic. Zjistíš talent i křivku vnímání pro učení a jak se jazyky učit.

Zajímá mě můj life balance

Energetický potenciál je základ tvého bytí a žití. Zjistíš syndromy vyhoření,  prokrastinaci, únavu a kapacitu energie v mnoha aspektech.

Vyzkoušej Profil osobnosti - 15 kritérií

Vědět, na čem jsi, je základem úspěchu, znát svůj potenciál je tvoje výhoda a výhoda. I základní verze ti poskytne důležité informace pro tvůj úspěch.

Vyzkoušej Cizí jazyky efektivně - 15 kritérií

Nespoléhej na „rychlé a zázračné metody učení z webu“ (jazyky za 3 týdny, za dva měsíce….), ale objev vlastní způsob, jak se jazyky naučíš.  Jsi originál, jdi vlastní cestou. I základní verze ti poskytne důležité informace.

Metody rozvoje

Chceš investovat do kouče? V pořádku, ale nejprve si pomocí testu zjisti, jaký kouč ti sedne a jaké metody rozvoje jsou pro tebe nejvhodnější.

Chci studovat VŠ

Test ti ukáže nejvhodnější výběr VŠ, která bude dokonale odpovídat tvému potenciálu. Na výběr máš dvě verze Basic a TOP. Jsem autorem testu a doporučuji TOP.

Jsem freelancer

Jsi na volné noze, investuj energii i své dovednosti efektivně a zjisti, jak využíváš své síly i čas pro výkon a odpočinek. Zjisti, kdy máš ideální  kapacitu na pracovní výkon.

Chci podnikat a studovat

Studuješ a zároveň chceš vydělávat? Váháš, jestli to zvládneš a budeš mít čas i na koníčky a přátele? Rozhodně podnikej, je to cesta svobody, úspěchu, nezávislosti, ale i zodpovědnosti a práce.

Pokud investuješ svou energii efektivně úsilí, se ti vrátí.

Jsem podnikatel a manager

Jsem podnikatelem od roku  1996 a tak vím,  jak důležitá je znalost vlastního potenciálu a svých zdrojů. Pokud se rozhoduješ podnikat, pak je tento test pro tebe klíčový.

Eva. Jsem autorem psychodiagnostiky PeopleTest a WORKTest.

Jak pracovat s výsledky testu?

Zjisti, jak pracovat s výsledky testu, exportovat a interpretovat je. Není to nijak složité, vše je psáno velmi jednoduše, takže podstatě porozumíš. V každém výstupu svého testu najdeš doporučení, jak pracovat s výsledky testu, na co se zaměřit a také porovnání tvého profilu vůči populační normě.

Časté dotazy na téma Test /WORKtest/Peopletest

Jedná se o projektivní metodu testu založenou na celostní tvarové psychologii (GESTALT). Ta ukazuje věci takové, jaké skutečně jsou. Pracuje na podvědomé úrovní, vylučuje autostylizaci a vědomé nadhodnocování silných stránek.

Výhody Worktestu:

Je jednoduchý a nezabere téměř žádný čas

Poskytuje kompletní přehled o tvé osobnosti

Je zaštítěn dlouhodobým vývojem, validizačními studiemi

Je spolehlivý a objektivní, přesnost dosahuje míry více než 85 %

Poskytne objektivní měřítko pro měření potenciálu a sledování vývoje jedince v čase

Reaguje na změny chování a identifikuje jeho vzorce

Tento komplexní test ti odhalí s maximální přesností výjimečné stránky tvé osobnosti, talent i rozvojové potřeby. Psychodiagnostika tě nasměruje na cestu za rozvojem na základě tvého potenciálu. To vede k vytčeným cílům. V neposlední řadě ti testování usnadní vstup a další působení na profesní dráze, zkvalitní partnerské vztahy a přinese spokojenost v ostatních aspektech života.

Vývoj psychodiagnostiky WORKtest se datuje do roku 1996. Už v roce 2004 byla spuštěná první  on-line verze psychodiagnostiky pro firemní praxi. Souběžně s tím se objevila i verze pro veřejnost a školní věk, která vznikla roku 2008.  Testování dále i po letech intenzivně zdokonalujeme. Především vývoji a psychometrice věnujeme značnou pozornost. Realizujeme různé studie v porovnání i s dalšími testy a dotazníky, které vzájemně korelujeme a vyhodnocujeme. Vývoj metody pravidelně doplňujeme.

Autorkou WORKtestu je Mgr. Eva Urbanová. Ta má více než 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně úspěšně ukončila státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. 

V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996. Je autorkou unikátního online psychodiagnostického systému WORKtest, který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní vhled na lidskou osobnost. To lze využít především pro oblast lidských zdrojů. 

Eva se zabývá studiemi a benchmarkem dat se zaměřením na chování lidí v různých situacích, které díky propracované metodologii úspěšně ověřuje i v praxi. Zároveň sleduje vývoj chování v čase. Zaměřuje se na oblast firemních hodnot, spolehlivost, loajalitu, korupční odolnost a rizikové faktory chování v korporátním sektoru. Specializuje se na DNA firem a lidský kapitál ve firemní kultuře. Dlouhodobě sleduje dopady únavy a syndromu vyhoření na chování lidí ve firemním prostředí, rodině i partnerských vztazích s vlivem na závislosti a kontraproduktivní chování. 

WORKtest i PeopleTest se řadí mezi velmi intuitivní nástroje. Výstupy jsou přehledně zpracovány a podány srozumitelné, věcné a v logických vazbách. Testy obsahují dvě části, a to popisnou (uživatel si může přečíst měřené kritérium, aby lépe pochopil význam) a grafickou barevnou část, která je doplněna procentuální hodnotou položky (tato slouží pro rychlé čtení a pochopení výsledku). 

Výsledky testu poskytují krom vlastní diagnostické části i metodiku rozvoje, která uživateli nastíní cestu k jeho růstu právě pomocí vhodné metody.  Výsledky testu jsou dále doplněny závěrečným hodnocením a doporučením s porovnáním populační normy. Mimo to je součástí testu i  doporučení, jak výsledky grafu číst a na co se zaměřit.