🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online testy pro dospělé

Cesta k úspěchu a spokojenosti vede skrze poznání.

Vědět víc znamená být napřed a získat výhodu.

Buď o krok napřed, poznej svůj potenciál díky našemu online testu.

Výhody PeopleTestu

Jednoduchost, rychlost, přesnost, objektivita a spolehlivost. Test  odhaluje tvou jedinečnost a osobnost v maximu. Uvidíš se takový, jaký jsi.

20 minut na test. Ukáže ti klíčové informace pro tvůj další život a úspěšnou kariéru. S námi šetříš čas a získáš maximum.

1 komplexní test (žádné dotazníky a testy navíc) prohlédneš si výstupy včetně rozvojových potřeb na míru.

Unikátní, prověřená metoda projektivního testu bez zkreslení výsledků, stylizace a kompromisů. Podvědomí jednoduše neobejdeš. 

Kariéra

Zjisti výběr nejvhodnějších pracovních pozic, motivace, finanční benefity a spoustu dalšího, co ti usnadní život.

Cizí jazyky

Máme návod, jak se jazyky naučíš na základě tvých dispozic. Zjistíš talent i křivku vnímání pro učení a jak se jazyky učit.

Syndrom vyhoření a únava

Energetický potenciál je základ tvého bytí a žití. Zjistíš syndromy vyhoření,  prokrastinaci, únavu a kapacitu své energie v v četně škodlivého stresu a pod.

Metody rozvoje

Chceš investovat do kouče? V pořádku, ale nejprve si pomocí testu zjisti, jaký kouč ti sedne a jaké metody rozvoje jsou pro tebe nejvhodnější.

Chci studovat VŠ

Test ti ukáže nejvhodnější výběr VŠ, která bude dokonale odpovídat tvému potenciálu. Na výběr máš dvě verze Basic a TOP. Jsem autorem testu a doporučuji TOP.

Jsem freelancer

Jsi na volné noze, investuj energii i své dovednosti efektivně a zjisti, jak využíváš své síly i čas pro výkon a odpočinek. Zjisti, kdy máš ideální  kapacitu na pracovní výkon.

Chci podnikat a studovat

Studuješ a zároveň chceš vydělávat? Váháš, jestli to zvládneš a budeš mít čas i na koníčky a přátele? Rozhodně podnikej, je to cesta svobody, úspěchu, nezávislosti, ale i zodpovědnosti a práce. Pokud investuješ svou energii efektivně úsilí, se ti vrátí a získáš nové dovednosti.

Jsem podnikatel a manager

Jsem podnikatelem, a tak vím,  jak důležitá je znalost vlastního potenciálu a svých zdrojů. Pokud se rozhoduješ podnikat, pak je tento test pro tebe klíčový. Investuj svůj čas efektivně, pracuj, když máš nejvyšší křivku koncentrace. Zjisti, zda si podnikatelský typ, či typ zaměstnance.

Osobnostní profl

Zaboduj se silnými argumenty u zaměstnavatele či na výběrovém řízení, jen tak můžeš uspět. Na výběr máš dvě varianty profilu osobnosti  Basic a TOP varianty. Profil osobnosti ti ukáže tvoje silné stránky, na výběrovém řízení se můžeš opřít o své kompetence.

Jak pracovat s výsledky testu?

Zjisti, jak pracovat s výsledky testu, exportovat a interpretovat je. Není to nijak složité, vše je psáno velmi jednoduše, takže podstatě porozumíš. V každém výstupu svého testu najdeš doporučení, jak pracovat s výsledky testu, na co se zaměřit a také porovnání tvého profilu vůči populační normě.

Časté dotazy na téma Test /WORKtest/Peopletest

Jedná se o projektivní metodu testu založenou na celostní tvarové psychologii (GESTALT). Ta ukazuje věci takové, jaké skutečně jsou. Pracuje na podvědomé úrovní, vylučuje autostylizaci a vědomé nadhodnocování silných stránek.

Výhody Worktestu:

Je jednoduchý a nezabere téměř žádný čas

Poskytuje kompletní přehled o tvé osobnosti

Je zaštítěn dlouhodobým vývojem, validizačními studiemi

Je spolehlivý a objektivní, přesnost dosahuje míry více než 85 %

Poskytne objektivní měřítko pro měření potenciálu a sledování vývoje jedince v čase

Reaguje na změny chování a identifikuje jeho vzorce

Tento komplexní test ti odhalí s maximální přesností výjimečné stránky tvé osobnosti, talent i rozvojové potřeby. Psychodiagnostika tě nasměruje na cestu za rozvojem na základě tvého potenciálu. To vede k vytčeným cílům. V neposlední řadě ti testování usnadní vstup a další působení na profesní dráze, zkvalitní partnerské vztahy a přinese spokojenost v ostatních aspektech života.

Vývoj psychodiagnostiky WORKtest se datuje do roku 1996. Už v roce 2004 byla spuštěná první  on-line verze psychodiagnostiky pro firemní praxi. Souběžně s tím se objevila i verze pro veřejnost a školní věk, která vznikla roku 2008.  Testování dále i po letech intenzivně zdokonalujeme. Především vývoji a psychometrice věnujeme značnou pozornost. Realizujeme různé studie v porovnání i s dalšími testy a dotazníky, které vzájemně korelujeme a vyhodnocujeme. Vývoj metody pravidelně doplňujeme.

Autorkou WORKtestu je Mgr. Eva Urbanová. Ta má více než 25 let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně úspěšně ukončila státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. 

V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996. Je autorkou unikátního online psychodiagnostického systému WORKtest, který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní vhled na lidskou osobnost. To lze využít především pro oblast lidských zdrojů. 

Eva se zabývá studiemi a benchmarkem dat se zaměřením na chování lidí v různých situacích, které díky propracované metodologii úspěšně ověřuje i v praxi. Zároveň sleduje vývoj chování v čase. Zaměřuje se na oblast firemních hodnot, spolehlivost, loajalitu, korupční odolnost a rizikové faktory chování v korporátním sektoru. Specializuje se na DNA firem a lidský kapitál ve firemní kultuře. Dlouhodobě sleduje dopady únavy a syndromu vyhoření na chování lidí ve firemním prostředí, rodině i partnerských vztazích s vlivem na závislosti a kontraproduktivní chování. 

WORKtest i PeopleTest se řadí mezi velmi intuitivní nástroje. Výstupy jsou přehledně zpracovány a podány srozumitelné, věcné a v logických vazbách. Testy obsahují dvě části, a to popisnou (uživatel si může přečíst měřené kritérium, aby lépe pochopil význam) a grafickou barevnou část, která je doplněna procentuální hodnotou položky (tato slouží pro rychlé čtení a pochopení výsledku). 

Výsledky testu poskytují krom vlastní diagnostické části i metodiku rozvoje, která uživateli nastíní cestu k jeho růstu právě pomocí vhodné metody.  Výsledky testu jsou dále doplněny závěrečným hodnocením a doporučením s porovnáním populační normy. Mimo to je součástí testu i  doporučení, jak výsledky grafu číst a na co se zaměřit.