🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test

Kariéra - tvůj dream job

Testem zjistíš,  výběr nejvhodnějších pracovních pozic napříč obory, klíčové kompetence, motivaci, finanční benefity, míru únavy a stagnace, i to zda si podnikatelský typ, jaký plat preferuješ a mnohem více.

Rozvíjej svůj potenciál na základě Metod rozvoje, které  reflektují tvé potřeby a identitu. To je tvůj bonus od nás.

87  % lidí vůbec nezná svoje pracovní zaměření a 52 % to jen tuší. To vede k tomu, že řada lidí pracuje na pozicích, které je nebaví, hledají dál a stávají se z nich fluktuanti.  To není dobrý obrázek pro firmy v CV.  Najdi svou vysněnou pozici hned a začni žít svou kariéru.

Tvá kariéra je tvůj úspěch a spokojenost

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 – 90 %.

Bude ti stačit méně než 20 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle. Dozvíš se klíčové informace, jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a více jak 40 000 respondentů

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu osobnosti bez zkreslených výsledků v  krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Nabízíme i benchmark a progres jedinců v čase.

Jsi v dobré společnosti

Koncepty online testů WORKtest a PeopleTest používají i tyto firmy. Přidej se mezi ně. Za naši práci mluví 27 let vývoje online testů, přes 40 000 testovaných a mnoho spokojených zákazníků. Neusínáme však na vavřínech a náš systém neustále zdokonalujeme a inovujeme. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

Vyber si svého kouče podle výsledku online testu, je tak ti může vyhovovat a dokážeš s ním dosáhnout cíle

Rozvíjej svůj potenciál inteligentně a s koučem, který reflektuje tvoji osobnost.
K testu dostáváš náš bonus - Metody rozvoje.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.