🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test pro žáky

Chceš pro své dítě najít vhodný sport, který ho bude bavit a bude v něm vynikat?

Sport je drahá záležitost. V rozhodování ti pomůže právě  test sportovních předpokladů. Test je vhodný pro děti od 5 do 15 let. Investice do testu se ti proto mnohonásobně vyplatí s ohledem na to, kolik sportovní zázemí pro děti běžně stojí. K testu navíc od nás získáváš 15 minut konzultace na výsledky a metody rozvoje, které ti ukáží, jak rozvíjet jeho potenciál.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Test sportovních předpokladů

Jeden komplexní test ti ukáže cestu, jak své dítě inspirovat ke sportu a mít doma šampióna.

Nevybírej sport pro dítě náhodně, je to drahá záležitost.  Zjisti jeho talent testem sportovních vloh. Sport ho bude bavit a získá mnoho dovednosti do života.

Nevybírej sportovní aktivity náhodně, zaměř se na předpoklady svého dítěte a jeho talent.

Sport nemusí být jenom namáhavá dřina. Může být jen prostředkem, jak přijít na jiné myšlenky. Dítě má hlavu plnou úkolů a je třeba někdy úplně „přepnout“ vnímání. S naším psychotestem snadno zjistíš, při jaké sportovní aktivitě se dítě maximálně zrelaxuje, aby se mohlo odpočinuté věnovat dalším povinnostem.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu 40 kritérií

Ukázky výstupu 70 kritérií

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i firmy. Navíc jsme se rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

VYBER SI ROZSAH TESTU

Sport je nákladná a nejistá investice.
Nevybírej sporty náhodně, ale podle talentu.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.