🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Chceš pro své dítě najít vhodný sport, který ho bude bavit a bude v něm vynikat?

Sport je drahá záležitost. Uvažuješ o vhodné aktivitě pro své dítě? Zajímá tě zda je vůbec sportovní typ? Je spíše na individuální či týmový sport? Pokud u sportu rád přemýšlí, pak pro něj může být vhodný i mentální sport. Který mu vybrat?  V rozhodování ti pomůže právě tento online test. Test je vhodný pro děti od 5 do 15 let. Investice do testu se ti proto mnohonásobně vyplatí s ohledem na to, kolik sportovní zázemí pro děti běžně stojí. K testu navíc od nás získáváš 15´ ZV na výsledky a metody rozvoje, které ti ukáží, jak rozvíjet jeho potenciál.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Poznej tajemství výběru sportu, které je založeno na analýze osobnosti tvého dítěte!

Jeden komplexní test ti ukáže cestu, jak své dítě inspirovat ke sportu a mít doma šampióna.

Nevybírej sport pro své dítě náhodně, zaměř se přímo na jeho sportovní předpoklady a talent. Ať sportuje s radostí, tato aktivita nemá být povinností, ale zábavou. Sport jej mnohé naučí a ukáže mu cestu k vítězství, navíc potká kamarády, kteří mají společné cíle a zájmy.

Stále je pro tebe naše metodika složitá?

Pojďme si ukázat, jak funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %. Pracujeme totiž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží  realitu takovou, jaká je. Žádný dotazník neumí odhalit informace, které může přinést PeopleTest. Ten ti v maximální míře umožní poznat sebe sama a stoprocentně uspět.

Nevybírej sportovní aktivity náhodně, zaměř se na předpoklady svého dítěte a jeho talent.

Sport nemusí být jenom namáhavá dřina. Může být jen prostředkem, jak přijít na jiné myšlenky. Dítě má hlavu plnou úkolů a je třeba někdy úplně „přepnout“ vnímání. S naším psychotestem snadno zjistíš, při jaké sportovní aktivitě se dítě maximálně zrelaxuje, aby se mohlo odpočinuté věnovat dalším povinnostem.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu 40 kritérií

Ukázky výstupu 70 kritérií

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i tyto firmy. Navíc jsme se rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

VYBER SI ROZSAH TESTU

Sport je nákladná a nejistá investice.
Nevybírej sporty náhodně, ale podle talentu.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.