🖊️ PeopleTest je nejlepší psychodiagnostika ve střední Evropě. Otestuj se!

Online test pro studenty a žáky

Dostaň se do rovnováhy, studovat a žít bude jednoduché. Získat čas na koníčky i přátelé je možné.

Online test ti ukáže kompletní informace o tvé dynamice, energetickému potenciálu a limitech, které máš. Budeš znát nejen svou kapacitu energie, ale také místa, která tě stojí její nejvyšší výdej. Zjistíš také, zda jsi unavený, jestli zbytečně prokrastinuješ, či dokonce směřuješ k vyhoření. Statistiky hovoří jasně:  Studenti dosahují únavy a vyhořelosti v 57,2% případů, u dospělé populace je to méně, konkrétně 56,5 %.   

Test je vhodný pro studenty 8 -18 let

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Online test ti ukáže, jak být v rovnováze, dosahovat výsledků a neztrácet energii.

Získej odpovědi ohledně tvé osobnosti, psychické síly, we-llbeingu a zaměř se na svoji dynamiku.

„Jíst mi nechutná, pít mi nechutná, vstávat se mi nechce, nic mě nebolí, ale dobře mi taky není…“

Pokud chceš být v pohodě a nic neřešit , potřebuješ se dostat do rovnováhy, která ti usnadní studium. Získáš schopnost soustředit se a být stoprocentně v pohodě. Jestliže se cyklíš v problémech nebo takzvaně „máš depky“, vyzkoušej náš test. Podobný stav totiž znamená, že nejsi v rovnováze, chybí ti ambice, vytrvalost, cítíš únavu a stagnaci.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i tyto firmy. Navíc jsme se rozhodli ji zpřístupnit i pro pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1250 KČ

Vybalancuj svůj život a buď free, buď wellbeing

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.