🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test pro studenty a žáky

Únava a syndrom vyhoření, není nic s čím si náš test neporadí.

Online test ti ukáže kompletní informace o tvé energii, dynamice a rizicích, které máš, pokud s tím nic nebudeš dělat. Zjistíš proč si unavený, naštvaný, podrážděný a zda  směřuješ k vyhoření. Statistiky hovoří jasně Studenti dosahují únavy a vyhořelosti v 57,2% případů, u dospělé populace je to méně, konkrétně 56,5 %.   

Test je vhodný pro studenty 8 -18 let, pro starší je vhodný test pro dospělé.

„Jíst mi nechutná, vstávat se mi nechce, nic mě nebaví, jsem otrávený/á, prostě mi není dobře, dejte mi všichni pokoj..."

Pokud chceš být v pohodě a nic neřešit , potřebuješ se dostat do rovnováhy, která ti usnadní studium. Získáš schopnost soustředit se a být stoprocentně v pohodě. Jestliže se cyklíš v problémech nebo takzvaně „máš depky“, rozhodně si udělej tento test. Tento, či podobný stav totiž znamená, že jsi ve stagnaci, či paralýze, chybí ti ambice, vytrvalost a  chuť cokoliv dělat.

Ukázky výstupu

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1250 KČ

Vybalancuj svůj život a buď free, bud sám sebou

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.