🖊️ PeopleTest je nejlepší psychodiagnostika ve střední Evropě. Otestuj se!

Online test pro školáky

Bifluješ? Uč se na základě svých předpokladů a v době, kdy je tvůj mozek na nejvyšší úrovni, jinak ztrácíš čas.

Studuj na základě poznání své křivky vnímání!

Učení nebylo nikdy snazší. Máme nejlepší návod, jak ti to konečně usnadnit!

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Poznej tajemství efektivní výuky, které je postavené na profilu tvé osobnosti.

Náš test ti ukáže způsob, jak se efektivně učit a co nejvíce si zapamatovat.

Vsaď na svou křivku vnímání a uč se v době, kdy je tvá koncentrace nejvyšší. Získej účinný „tahák“ a zvykni si se učit v době, kdy ti to funguje nejlépe. Neuč se, nauč se!

„Učit se mi nechce, nikam to nevede, jsem otrávený z biflování, učení mi takzvaně neleze do hlavy.“

Pokud se chceš efektivně učit, přestaň se jen bezcílně biflovat. Nauč se učit, a to tak, aby tvoje úsilí přinášelo výsledky. To jediná cesta jak později zvládnout i studium na VŠ. Využívej svoji křivku vnímání, kdy ti vstřebávání učiva jde lépe. Zaměř se na své silné dny a hodiny a studuj na základě zhodnocení potenciálu a doporučení z testu. Jinak si dál budeš pamatovat jen prázdné pojmy a ztrácet čas.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají přes 20 let i firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1290 KČ

NAUČ SE UČIT NA ZÁKLADĚ SVÉHO POTENCIÁLU

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.