Online test studijních předpokladů


Vyber svému dítěti střední školu, na kterou má předpoklady ji úspěšně dostudovat a pokračovat na VŠ

Dětská osobnost se formuje od narození. Test účinně zjistí, jaké zaměření střední školy nejvíce odpovídá jeho potenciálu.

Na základě výzkumu můžeme tvrdit, že plných 82 % studentů základních škol si vybírá školu náhodně, pocitově nebo podle mínění kamarádů či rodičů.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 15 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas na validizaci testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

82 %

dětí nemá jasno, co chce po základní škole studovat

12 %

dětí možná tuší, jakým směrem se chce ubírat

88 %

dětí spoléhá na rady rodičů, a to bez ohledu na své schopnosti

Měj 100% jistotu, že si tvé dítě vybere správně

Pomůžeme tvému dítěti k nasměrování do života

Talenty silné stránky dítěte jsou klíčové pro správný rozvoj, volbu povolání a budoucí úspěšnou kariéru. 

Online test studijních předpokladů je dokáže odhalit ihned a bez kompromisů. A to vše díky unikátní diagnostické metodě, která pracuje na podvědomé úrovni a neumožňuje autostylizaci. Právě tím dosahujeme vysoké přesnosti testování, nad 85 %.

Peopletestem prošly stovky spokojených studentů

0 %

studentů a jejich rodičů by náš test doporučilo dále

0 %

rodičů by pro své děti test zakoupilo, i kdyby stál 2 500 Kč

0 %

rodičů si chce zakoupit navazující výstupy 

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Prohlédni si ukázky výsledků testu

Předpoklady k finanční gramotnosti
61%
Předpoklady k hodnotám
80%
Předpoklady k řešení problémů
58%
Předpoklady k učení
67%
Předpoklady komunikativní
72%
Předpoklady pracovní a podnikatelské
66%
Předpoklady týmovosti
55.5%

Naše testování ti odhalí realitu bez zkreslení a právě v tom se PeopleTest odlišuje od dotazníků, testů studijních předpokladů či typologií osobnosti.

Běžný test a dotazník

PeopleTest

Co o testu říkají rodiče?

Jeden malý test může změnit budoucnost tvého dítěte

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají přes 20 let i firmy.

 My jsme se rozhodli ji navíc zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

VYBER SVÉHU DÍTĚTI SPRÁVNOU STŘEDNÍ ŠKOLU ZA 1250 KČ

Končí tvoje dítě základní školu? Je tvé dítě v posledním ročníku?

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.