🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test

Rozvíjej svůj potenciál efektivně

Testem zjistíš,  které oblasti je vhodné dále rozvíjet a které koučovat. 

Z dat získaných výzkumy vyplývá, že až 92  % lidí vůbec nezná své rozvojové oblasti a potřeby, 47% o nich pouze tuší. Tušit ovšem neznamená vědět. To vede k tomu, že řada lidí postupuje metodou pokus – omyl a spoléhá na znalosti ze studia, praxe nebo z rodiny.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Test ti sestaví na míru nejvhodnější metody rozvoje, ukáže, jak se vzdělávat a jaký typ tvého osobního kouče se pro tebe hodí. Jak to víme?

Metody rozvoje se generují na základě tvých potřeb, potenciálu a průniku do nitra tvé osobnosti. Mohou ti ukázat oblasti, na kterých  je vhodné zapracovat a vhodný typ kouče, který tě dovede k cíli.  

Test už mám, ale jak se rozvíjet dál? Jak efektivně zapracovat na slabinách a dalších aspektech, které potřebuji zdokonalit a neztrácet čas nad knihami a webináři? Na internetu je vše, ale jak si mezi množstvím informací vybrat to nejlepší? Když nevyberu dobře, bavit mě to nebude a budu muset začínat znova? Kdo mi poradí?

Pokud chceš rozvíjet svůj potenciál a silné stránky progresivně, zaměř se na nejvhodnější metody rozvoje se schopným koučem, který nejlépe odpovídá tvým potřebám. Rozvoj, který není zaměřen na tvé potřeby, nevede ke kýženému cíli. Jde o ztrátu času a hlavně peněz. My však máme dostatek zkušeností a znalostí. Tak neváhej a pojď do toho s námi.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Koncepty online testů WORKtest a PeopleTest používají i tyto firmy. Přidej se mezi ně. Za naši práci mluví 27 let vývoje online testů a na 40 000 spokojených zákazníků. Neusínáme však na vavřínech a náš systém neustále zdokonalujeme a inovujeme. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

Vyber si svého kouče podle výsledku online testu, je tak ti může vyhovovat a dokážeš s ním dosáhnout cíle

Rozvíjej svůj potenciál inteligentně a s koučem, který reflektuje tvoji osobnost.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.