🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Rozvíjej svůj potenciál s koučem

Testem zjistíš,  které oblasti jsou pro tebe vhodné k rozvoji a  které koučovat. 

Tak to tu ještě nebylo, z  výzkumu víme, že až 92  % lidí vůbec nezná své rozvojové oblasti a potřeby, 47% jen tuší. Tušit ovšem neznamená vědět, proto postupuje cestou pokus, omyl a spoléhá na znalosti ze studia, praxe nebo z rodiny.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi a výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za pár minut.

27 let vývoje a 40 000 respondentů byl čas validizace testu

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Test ti vybere nejvhodnější metody rozvoje, ukáže ti míru a chuť se vzdělávat a hlavně ti určí nejvodnějšího kouče! Jak to víme?

Metody rozvoje se generují identicky na základě tvých potřeb, potenciálu a nitra tvé osobnosti. Ukážou ti oblasti na kterých  je vhodné zapracovat a vhodného kouče, který tě dovede k cíli.  

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokážou zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje speciální software, který výsledky testu dále interpretuje. Dbáme na přesnost. Výsledky našich online testů  jsou přesné nad 85 %. Pracujeme tudíž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukážou realitu, jaká je.

Test už mám, ale jak se mám dále rozvíjet? Jak efektivně zapracovat na svých stránkách, které potřebuji zdokonalit a neztrácet čas nad knihami a webináři? Na internetu najdu všehochuť, ale co je pro mě nejlepší? Když nevyberu dobře, bavit mě to nebude a začínat zase znova po roce? Kdo mi poradí?

Pokud chceš rozvíjet svůj potenciál či stránky progresivně zaměř se na své nejvhodnější metody rozvoje s koučem, který nejlépe odpovídá tvým potřebám. Rozvoj, který není zaměřen na tvé potřeby nikam nevede. Ztrácíš čas a hlavně peníze. Tak pojď do toho s námi.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

Popis kritérií včetně komentářů s praktickými projevy dovedností v praxi.

Grafická část

Název měřeného kritéria, jeho barevná škála intenzity a konkrétní hodnota v %.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality, zásad a návodu, jak číst výsledky.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i tyto firmy.

 My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

VYBER TU SPRÁVNOU VEJŠKU

Rozvíjej svůj potenciál inteligentně

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.