🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Nauč se jazyky a buď free. Studuj přímo ty, na které máš talent

Učení jazyků umí být velmi náročné. Naštěstí jsi právě objevil nejlepší návod, jak si to konečně usnadnit!

Už jazyk studuješ? Nenech se zbytečně rozptylovat další zátěží. Známé úsloví o tom, že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem, neplatí vždy. Důležité je zvládnout především alespoň jeden jazyk kvalitně. Síla výstupu tkví v tom, že se dozvíš mimo jiné, zda si schopen si tuto dovednost osvojit, jaký styl učení potřebuješ a mnohem více. Klikni na ukázku.

Testuj se na podvědomé úrovni, využitím vědomí se lze stylizovat

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden komplexní test ti ukáže cestu k efektivnímu učení jazyků

Získej tahák, který ti pomůže se jazyk naučit, začni se zlepšovat, využij svoje dovednosti v praxi, cestuj, domluv se s cizinci, buduj kariéru a změň svůj život.

Stále je pro tebe naše metodika složitá?

Pojďme si ukázat, jak funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %. Pracujeme totiž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží  realitu takovou, jaká je. Žádný dotazník neumí odhalit informace, které může přinést PeopleTest. Ten ti v maximální míře umožní poznat sebe sama a stoprocentně uspět.

"Učit se mi nechce, nevidím posun, cítím se frustrovaný z neustálého biflování, strukturu jazyka nechápu..."

Pokud se chceš naučit jazyky, zapomeň na školní biflování. Nauč se učit efektivně! Využívej svoji křivku vnímání, která ti naznačí míru koncentrace. Zaměř se na své vrozené dispozice a studuj jazyky na základě vlastního potenciálu. Každý člověk je individualitou, univerzální metody proto nejsou vhodné pro každého.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Popis kritérií včetně komentářů s využitím dovedností v praxi.

Grafická část

Název měřeného kritéria, jeho barevná škála intenzity a konkrétní hodnota v procentech.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality, zásad a návod, jak číst výsledky.

Metody rozvoje

Konkrétní osobností předpoklady a doporučené metody vhodné pro další rozvoj.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii WORKtest využívají i tyto firmy. 

My jsme se ji rozhodli zpřístupnit jednoduše i pro běžné uživatele, kteří na sobě chtějí pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1250 KČ

NAUČ SE JAZYKY A BUĎ FREE

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.