Online test pro výběrové řízení

Chceš oslnit v novém zaměstnání? Prezentuj své nejdůležitější kvality na trhu práce a získej náskok před ostatními uchazeči

Poskytni firmám výsledky svého testování, ocení to. Neztrácej čas a zaboduj u výběrového řízení s dostatečně silnými argumenty vytvořenými na základě psychodiagnostického testu. Jen tak můžeš uspět před konkurencí. Metody vzdělávání a rozvoje jsou tvým bonusem k výstupu, takže za jednu cenu získáváš dva komplexní výstupy + 15 konzultací výsledků testu s naším poradcem.

Firmy vyžadují setrvale lepší výsledky,  angažovanost a integritu bez ohledu na délku pracovní doby.

Díky testu odhalíš svůj potenciál,  který se stane důležitým měřítkem pro firmy. Výstup je vhodný pro výběrová řízení nižších i středních manažerských a obchodních pozic a rozvoj a koučink tvého potenciálu.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, jak být efektivní a získat zároveň čas i na osobní život.

Dnes je nutné připravit si na výběrové řízení pádné argumenty o svých kvalitách. To lze zajistit spolehlivým a prověřeným testem. Všechny aspekty, které dnešní firmy zajímají a sledují je, ti poskytne tento test.

Chci mít práci, která mě bude bavit. Nebaví mě dělat to, k čemu nemám vztah a pracovat jen pro peníze. Záleží mi i na firmě, která mi poskytne benefity a budu pro ni něco znamenat.

S tímto postojem se nedá než souhlasit. I ty si můžeš najít dobrou práci. Pracuj na pozici, která tě skutečně uspokojí. Tento test ti usnadní život, přesvědčí firmu o tvých kvalitách a tvůj zaměstnavatel se dozví, kdo opravdu jsi. Argumenty a data z testování se stanou rozhodujícím podkladem pro posouzení tvých kvalit. 

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu 30 kritérií

Ukázky výstupu 55 kritérií

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i tyto firmy.  Navíc jsme se ji rozhodli zpřístupnit jednoduše i pro běžné uživatele, kteří na sobě chtějí pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

Proto je tu právě pro tebe PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Nech za sebe mluvit objektivní a spolehlivá data, získej skvělou práci, vybalancuj svůj život. Buď well-being.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.