Online test pro výběrové řízení

Chceš oslnit v novém zaměstnání? Prezentuj své nejdůležitější kvality na trhu práce a získej náskok před ostatními uchazeči

Poskytni firmám výsledky svého testování, ocení to. Neztrácej čas a zaboduj u výběrového řízení s dostatečně silnými argumenty vytvořenými na základě psychodiagnostického testu. Jen tak můžeš uspět před konkurencí. Metody vzdělávání a rozvoje jsou tvým bonusem k výstupu, takže za jednu cenu získáváš dva komplexní výstupy + 15 konzultací výsledků testu s naším poradcem.

Firmy vyžadují setrvale lepší výsledky,  angažovanost a integritu bez ohledu na délku pracovní doby.

Díky testu odhalíš svůj potenciál,  který se stane důležitým měřítkem pro firmy. Výstup je vhodný pro výběrová řízení nižších i středních manažerských a obchodních pozic a rozvoj a koučink tvého potenciálu.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, jak být efektivní a získat zároveň čas i na osobní život.

Dnes je nutné připravit si na výběrové řízení pádné argumenty o svých kvalitách. To lze zajistit spolehlivým a prověřeným testem. Všechny aspekty, které dnešní firmy zajímají a sledují je, ti poskytne tento test.

Chci mít práci, která mě bude bavit. Nebaví mě dělat to, k čemu nemám vztah a pracovat jen pro peníze. Záleží mi i na firmě, která mi poskytne benefity a budu pro ni něco znamenat.

S tímto postojem se nedá než souhlasit. I ty si můžeš najít dobrou práci. Pracuj na pozici, která tě skutečně uspokojí. Tento test ti usnadní život, přesvědčí firmu o tvých kvalitách a tvůj zaměstnavatel se dozví, kdo opravdu jsi. Argumenty a data z testování se stanou rozhodujícím podkladem pro posouzení tvých kvalit. 

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu
15 kritérií

Ukázky výstupu
30 kritérií

Ukázky výstupu
55 kritérií

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i tyto firmy.  Navíc jsme se ji rozhodli zpřístupnit jednoduše i pro běžné uživatele, kteří na sobě chtějí pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

Proto je tu právě pro tebe PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Nech za sebe mluvit objektivní a spolehlivá data, získej skvělou práci, vybalancuj svůj život. Buď well-being.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.