🖊️ PeopleTest je nejlepší psychodiagnostika ve střední Evropě. Otestuj se!

Online test pro podnikatele

Chceš podnikat nebo nastupuješ na manažerskou pozici?

Zvažuješ podnikání či postup na manažerskou pozici? Pak je na místě využít test, s jehož pomocí zjistíš své předpoklady, schopnosti, dovednosti a způsobilosti pro podnikání i manažerské pozice, včetně metod rozvoje tvého potenciálu na míru.

Za jednu cenu získáš 2 komplexní výstupy, které ti doporučuji pro tvou kariéru a 15 minutovou konzultaci v ceně.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 20 minut, abys poznal, kdo jsi

Dotazníky a testy zaberou mnoho času a jejich výsledky často nejsou nijak objevné. Je to ale veskrze logické, pracuješ s nimi totiž na vědomé úrovni a odpovědi obvykle stylizuješ. PeopleTest tě ukáže v pravém světle, autostylizace není možná.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Nabízíme ti kompletní osobnostní analýzu bez zkreslených výsledků, a navíc v krátkém čase. Uvidíš svůj potenciál i vývoj vpřed v čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme, zaměřujeme na potřeby lidí v kontextu současné doby.

Chceš vědět, jaké talenty ti prozradí podvědomí?

Test ti ukáže, jak být úspěšný v podnikání, kdy máš špičku výkonu a jak efektivně podnikat.

Testem zjistíš kompletní informace o své osobnosti a potenciálu, začneš přirozeně pracovat na svých silných stránkách a změníš svůj život. Dozvíš se, kdy a jak pracovat, jak můžeš udržet energii pro výkon a dostat se do rovnováhy.

Být úspěšný, mít kariéru a spokojeně žít je tvoje priorita. Doporučujeme přikoupit test Obchodních dovedností, které ti ukážou silu tvé akvizice.

Chci podnikat, jen si nejsem jist, zda na to mám? Budu úspěšný, bohatý a dosáhnu svých cílů?

Pokud chceš podnikat, něco dokázat a mít spokojený život, jednoduše poznej svůj potenciál, své možnosti, silné stránky i své limity. Ber to tak, že tento test ti usnadní život a ušetří mnoho energie. Jen tak se posuneš dál.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázka grafické části výstupu - jednoduché a rychle na pochopení

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i nadnárodní firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 3200 KČ

Podnikej a vybalancuj svůj osobní a pracovní život, žij svůj well-being, buď well-being

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením