🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test pro podnikatele

Chceš podnikat nebo nastupuješ na manažerskou pozici?

Zvažuješ podnikání či postup na manažerskou pozici? Pak je na místě využít test, s jehož pomocí zjistíš své předpoklady, schopnosti, dovednosti a způsobilosti pro podnikání i manažerské pozice, včetně metod rozvoje tvého potenciálu na míru.

Za jednu cenu získáš 2 komplexní výstupy, které ti doporučuji pro tvou kariéru a 15 minutovou konzultaci v ceně.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 20 minut, abys poznal, kdo jsi

Dotazníky a testy zaberou mnoho času a jejich výsledky často nejsou nijak objevné. Je to ale veskrze logické, pracuješ s nimi totiž na vědomé úrovni a odpovědi obvykle stylizuješ. PeopleTest tě ukáže v pravém světle, autostylizace není možná.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Nabízíme ti kompletní osobnostní analýzu bez zkreslených výsledků, a navíc v krátkém čase. Uvidíš svůj potenciál i vývoj vpřed v čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme, zaměřujeme na potřeby lidí v kontextu současné doby.

Chceš vědět, jaké talenty ti prozradí podvědomí?

Test ti ukáže, jak být úspěšný v podnikání, kdy máš špičku výkonu a jak efektivně podnikat.

Testem zjistíš kompletní informace o své osobnosti a potenciálu, začneš přirozeně pracovat na svých silných stránkách a změníš svůj život. Dozvíš se, kdy a jak pracovat, jak můžeš udržet energii pro výkon a dostat se do rovnováhy.

Být úspěšný, mít kariéru a spokojeně žít je tvoje priorita. Doporučujeme přikoupit test Obchodních dovedností, které ti ukážou silu tvé akvizice.

Chci podnikat, jen si nejsem jist, zda na to mám? Budu úspěšný, bohatý a dosáhnu svých cílů?

Pokud chceš podnikat, něco dokázat a mít spokojený život, jednoduše poznej svůj potenciál, své možnosti, silné stránky i své limity. Ber to tak, že tento test ti usnadní život a ušetří mnoho energie. Jen tak se posuneš dál.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázka grafické části výstupu - jednoduché a rychle na pochopení

Jsi v dobré společnosti

Unikátní technologii psychodiagnostiky WORKtest využívají i nadnárodní firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 3200 KČ

Podnikej a vybalancuj svůj osobní a pracovní život, žij svůj well-being, buď well-being

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením