🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

On-line test

Jsi Freelancer, chceš vydělávat více peněz a nevyhořet z toho?

Tvůj čas drahý. Investuj energii efektivně, objev svůj plný potenciál, zjisti jak omezit prokrastinaci a měj více času a peněz než kdy dřív.

Vyžadují tvoji klienti trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby? 

Jde ti z toho hlava kolem?  Ztrácíš motivaci a radost z práce pomalu vyprchává?

Testem zjistíš informace jak efektivně pracovat, podnikat a neztrácet čas a energii prokrastinací. Budeš vědět, kdy pracovat na projektech a kdy si dát volno s ohledem na kapacitu energie, kterou máš.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším než opravdu jsi.  To WORKtest jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se klíčové informace pro tvůj život, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25 minutový test ti ukáže, jak plnit úkoly s maximálním nasazením v termínu a mít čas i na osobní život.

Dnes je každý pátý Freelancer unavený a vyhořelý. Cítíš, že bys mohl odbavit více zakázek, ale nedokážeš se do toho pořádně dokopat nebo ztácíš po chvíli koncentraci? Připadá ti, že máš na všechno málo času a rodina / přátelé jdou stranou?

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Pomocí výběru tvarů, které tě  osloví, software analyzuje tvoji osobnost a odhalí tvůj potenciál v maximální šíři. Test měří velké množství nejrůznějších kritérií pro tvůj osobní i pracovní život. Zjistíš důležité informace o sobě, svých možnostech i limitech. Pokud tě to zajímá, čti dál…..

Chci mít volnost. Nebaví mě poslouchat šéfa. Vše co potřebuju, udělám sám, ale budu to všechno stíhat? Mám na to jít na volnou nohu?

Pokud chceš podnikat a být Freelancer, mít klid, řídit si svůj čas bez ohledu na porady  a chceš být spokojený, jednoduše poznej svoje možnosti, svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Kdo je nemá, neexistuje. Ber to tak, že tento test ti jednoduše usnadní život a ušetří spoustu energie. 

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

Popis kritérií včetně komentářů s praktickými projevy dovedností v praxi.

Grafická část

Název měřeného kritéria, jeho barevná škála intenzity a konkrétní hodnota v %.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality, zásad a návodu, jak číst výsledky.

Metody rozvoje

Zjistíte konkrétní metody a způsoby vašeho rozvoje a jaké k němu máte předpoklady.

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii WORKtest využívají i tyto firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1999 KČ

Podnikej a vybalancuj svůj osobní a pracovní život, žij svůj well-being, buď well-being

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.