🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

Online test

Jste freelancer? Odhalte, jak být efektivní a vydělávat více peněz.

Váš čas je drahý. Investujte proto energii efektivně a objevte svůj plný podnikatelský potenciál.

Vyžadují tvoji klienti trvale lepší výsledky bez ohledu na délku pracovní doby? 

Jde ti z toho hlava kolem?  Ztrácíš motivaci a radost z práce pomalu vyprchává?

Testem zjistíš informace jak efektivně pracovat, podnikat a neztrácet čas a energii prokrastinací. Budeš vědět, kdy pracovat na projektech a kdy si dát volno s ohledem na kapacitu energie, kterou máš.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším než opravdu jsi.  To WORKtest jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se klíčové informace pro tvůj život, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 spokojených respondentů a klientů

Ukážeme ti kompletní analýzu tvé DNA osobnosti bez zkreslených výsledků. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Na online test pro freelancery vám stačí 25 minut a hned zjistíte, jak plnit úkoly efektivně, v termínu a zároveň mít dostatek času i na osobní život.

Výzkumy mluví jasně: každý pátý Freelancer je unavený a vyhořelý. Cítíš, že bys mohl udělat více zakázek, ale po chvíli ztrácíš koncentraci? Připadá ti, že máš na všechno málo času  a rodina jde stranou?

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokážou zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje speciální software, který výsledky testu dále interpretuje. Dbáme na přesnost. Výsledky našich online testů  jsou přesné nad 85 %. Pracujeme tudíž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukážou realitu, jaká je.

Chci mít volnost. Nebaví mě poslouchat šéfa. Vše co potřebuju, udělám sám, ale budu to všechno stíhat? Mám na to jít na volnou nohu?

Pokud chceš podnikat a být Freelancer, mít klid, řídit si svůj čas bez ohledu na porady  a chceš být spokojený, jednoduše poznej svoje možnosti, svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Kdo je nemá, neexistuje. Ber to tak, že tento test ti jednoduše usnadní život a ušetří spoustu energie. 

Výsledky online psychologického testu máš ihned k dispozici

Výsledky testu si můžeš hned vygenerovat s vysvětlením jednotlivých hodnot. Pro lepší srozumitelnost je test doplněn přehledným grafem  a komentářem. Ukázka online testu ke stažení.

Textové komentáře

Výsledek testu ti poskytne podrobné vysvětlení  včetně uvedení praktických příkladů.

Srozumitelné grafy

Výsledky testu vidíš i v barevných grafech, doplněných  % hodnotou,  které tě intuitivně navedou na tvoje silné a slabší stránky.

Zavěrečné skóre testu

Od věcí není ani srovnání s většinovou populací a také návody, jak výsledky číst a interpretovat.

Metody rozvoje

Užij si svůj bonus, který ti ukáže, jakým směrem se můžeš dál efektivně rozvíjet a budovat své silné stránky.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Koncepty  online  testů WORKtest a PEOPLEtest používají i tyto firmy. Přidejte se mezi ně.   

Za naši práci mluví  27 let vývoje online testů a na 40.000 spokojených zákazníků. Neusínáme však na vavřínech a náš systém neustále zdokonalujeme  a inovujeme.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1700 KČ

Podnikej a vybalancuj svůj osobní a pracovní život, žij svůj well-being, buď well-being

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.