🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test

Patříš mezi Freelancery?

Měl bys vědět, jak být efektivní a produktivní, neboť jen tak vyděláš víc peněz a budeš mít čas i na sebe. Tvůj čas je drahý a ty chceš být úspěšný. Investuj proto energii efektivně a objev v plné míře svůj podnikatelský potenciál i své limity.

Online testem zjistíš, jak efektivně pracovat, podnikat a neztrácet čas a energii prokrastinací. Budeš vědět, kdy pracovat, kdy relaxovat a kdy tvořit vize.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 spokojených respondentů a klientů

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Na online test pro freelancery ti stačí 20 minut a obratem se dozvíš, jak plnit úkoly efektivně, v termínu a zároveň mít dostatek času i na osobní život.

Výzkumy hovoří jasně: Každý pátý freelancer je unavený a vyhořelý. Cítíš, že bys mohl stihnout více zakázek, ale po chvíli ztrácíš koncentraci? Připadá ti, že máš na všechno málo času  a rodina jde stranou?

Chci mít volnost. Nechci neustál poslouchat šéfa. Vše co potřebuju, zvládnu udělat sám, ale budu na to mít kapacity? Mám na to, jít na volnou nohu?

Pokud chceš podnikat a být freelancer, mít klid, řídit si svůj čas bez ohledu na porady a zároveň být spokojený, jednoduše poznej svoje možnosti. Objev svůj potenciál, talenty i své limity, ty totiž máme všichni. Neexistuje ten, kdo je nemá. Vnímej testování tak, že ti usnadní život a ušetří spoustu energie.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázka grafické části výstupu

Jsi v dobré společnosti

Koncepty  online  testů WORKtest a PeopleTest používají i nadnárodní firmy. Přidej se mezi ně.   

Za naši práci mluví 27 let vývoje online testů a na 40 000 spokojených zákazníků. Neusínáme však na vavřínech a náš systém neustále zdokonalujeme  a inovujeme.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 2250 KČ

Podnikej a vybalancuj svůj osobní a pracovní život, žij svůj well-being, buď well-being

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.