🖊️   15% sleva na jakýkoliv výstup. Do objednávky vlož slevový kód Test15

Psychotesty pro děti a studenty

Žijeme v době rádoby odborníků a specialistů, kteří píší na své blogy „zaručené“ rady, jak se vypořádat s problémy a jak se zachovat. Každá taková rada je ale obecná a nemusí fungovat v každém případě. My jsme zašli o několik kroků dále a vytvořili jsme návody, které se přizpůsobí vaší osobnosti. Již tedy nemusíte zkoušet, co nefunguje a zbytečně se demotivovat.

Proč PeopleTest - v čem spočívá jeho 5 výhod oproti dotazníkům a testům zdarma?

  1. Projektivní – vyplníte pouze jeden širokospektrální projektivní test, který pracuje na podvědomé úrovni.
  2. Přesný –  na výsledky se můžete plně spolehnout, jsou přesné nad 85 %.
  3. Nenáročný  –  zpracování testu zabere pouze  20 minut času  (u dětí od 4-18 let ještě méně).
  4. Objektivní, spolehlivý, pravdivý  – neumožňuje stylizaci a vylepšování výsledků – více vývoj a výzkum.​
  5. Věcný – všechna kritéria jsou ve shodě (korelují), a tak uživatel výsledkům rozumí. Výsledky jsou v grafické i psané formě (PDF).

Online psychotesty pro děti

Motivace žáka

Máme nejlepší návod, jak ti usnadnit výchovu dítěte motivací bez křiku a manipulace

Cizí jazyky pro děti

Učení jazyků nebylo nikdy snadnější. Máme nejlepší návod, jak se konečně jazyky naučíš!

Life balance student

Díky testu zjistíš kompletní informace o své dynamice, vyhoření i limitech.

Profil osobnosti žáka

Máme nejlepší návod, jak ti usnadnit výchovu dítěte a naplňovat jeho potenciál.

Studijní plán učení

Učení nebylo nikdy snadnější. Proč? Máme bezkonkurenční návod, jak ti učení usnadnit!

Sportovní vlohy

Zajímá tě zda je tvé dítě sportovní typ? Je spíše na individuální či týmový sport?

S nástupem do školních lavic se pro dítě mění mnoho věcí. Poznává nové kamarády i nepřátele; musí začít dělat věci, které nechce; je na něj vyvíjen tlak ze strany učitelů a rodičů; mohou se začít objevovat vývojové poruchy. 

Nejčastěji rodiče hledají informace vývojových poruch dys- (dysforie, dyslexie, dysgrafie, dysortografie, dyspraxie), o kterých se dozví ve škole. Je pak na místě navštívit specializované pracoviště, aby se stanovila diagnóza a dítě mohlo mít ve škole úlevy. Než ovšem začnete běhat po všech doktorech, můžete s dítětem udělat náš test a zjistit, zda opravdu trpí některou z poruch.

Když přijdou první horší známky, rodiče začnou panikařit a hledat, co s tím. Na dítě leckdy křičí a nutí ho biflovat se. Je to ale správná strategie pro vaše dítě? Udělejte náš online test a zjistěte, jakým stylem se bude dítě učit nejlépe. Předejte tak jeho vystresovanosti a odporu ke škole.

Online psychotesty pro studenty

Můžeš podnikat

Studuj a při tom vydělávej. Investuj energii efektivně a zjisti zda na to máš.

Výběr vysoké školy

Test ti zjistí nejvhodnější výběr Vysokých škol, které nejvíce odpovídají tvému potenciálu.

Výběr střední školy

Test ti zjistí, která střední škola je pro tebe idální a odpovídá tvému potenciálu.

Určitě jste mnohokrát slyšeli, že studium je jednoduché. My to ale vidíme jinak! Studium je plné stresu, demotivace a náročných biflování. Proto jsme vytvořili několik důležitých psychotestů, které vám pomohou zefektivnit vaše úsilí. Testy jsou založené jen na vaší osobnosti, tedy každá osoba bude mít odlišný výsledek. Zjistí váš energetický potenciál a navrhnou, kdy je nelepší doba a v jaké míře se věnovat studiu.

Chystáte se udělat další krok ve vašem studiu, ale nejste si jisti s výběrem školy nebo oboru? Zkuste udělat náš online psychotest, který odhalí na základě osobnosti, pro jaký obor se hodíte nejvíce. Na základě toho pak navrhne vhodnou školu z naší databáze.

Psychologická poradna

Rádi byste spíše osobní setkání se zkušeným psychologem a probrali váš problém důkladně do detailu? Můžeme si domluvit osobní schůzku na našem pracovišti, kde vše probereme a najdeme řešení. Každopádně doporučujeme udělat si některý z výše uvedených online testů, abychom měli na čem stavět a mohli si udělat přípravu přesně pro vaší osobnost. Díky tomu bude naše sezení daleko efektivnější.

ZAČNĚTE NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Prohlédněte si nabídku testů

Výsledky testu jsou vám k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.

Jsem Eva, autorka WORKtestu a Peopletestu

Mám přes 25 let praxi v oboru lidských zdrojů a jsem autorkou unikátního on-line psychodiagnostického softwarového nástroje WORKtest. Na začátku, v roce 1996 jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpověď

Vyber si zaměření podle věku a zájmu

Časté dotazy na Test /WORKtest/Peopletest

Jedná se o projektivní metodu testu, založenou na celostní tvarové psychologii (GESTALT) ukáže věci takové, jaké skutečně jsou. Pracuje na podvědomé úrovní, vylučuje stylizaci a vylepšování se.

Výhody Worktestu:

Je jednoduchý a nezabere vám téměř žádný čas

Dá vám kompletní přehled o vaší osobnosti

Je zaštítěn dlouhodobým vývojem, validizačními studiemi 

Je spolehlivý a objektivní, přesný nad 85 % 

Má schopnost měřit a poměřovat jedince v čase

Reaguje na změny chování a identifikuje jeho vzorce

Tento komplexní test ti odhalí s maximální přesností tvoji  výjimečnost, talent i rozvojové potřeby. Psychodiagnostika ti ukáže cestu k cílům a rozvoji na základě tvého potenciálu. V neposlední řadě ti usnadní profesní dráhu, zkvalitní  partnerské vztahy a přinese spokojenost v životě.

Vývoj psychodiagnostiky WORKtest se datuje od roku 1996, kdy v roce 2004 byla spuštěná první  on-line verze psychodiagnostiky pro firemní praxi a souběžně i pro veřejnost a školní populace od roku 2008.  Vývoji a psychometrice věnujeme velkou pozornost. Provádíme různé studie v porovnání i s dalšími testy a dotazníky, které vzájemně korelujeme a vyhodnocujeme. Vývoj metody pravidelně doplňujeme.

Autorka WORKtestu Mgr. Eva Urbanová má přes dvacet pět let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončeno státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. 

V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996. Je autorkou unikátního online psychodiagnostického systému WORKtest, který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro oblast lidských zdrojů. 

Eva se zabývá studiemi a benchmarkem dat se zaměřením na chování lidí v různých situacích, které díky metodě ověřuje v praxi a sleduje vývoj chování v čase. Zaměřuje se na oblast firemních hodnot, spolehlivost, loajalitu, korupční odolnost a rizikové faktory chování v korporátním sektoru. Specializuje se na DNA firem a lidský kapitál ve firemní kultuře. Dlouhodobě sleduje dopady únavy a syndromu vyhoření na chování lidí ve firemním prostředí, rodině i partnerských vztazích s vlivem na závislosti a kontraproduktivní chování. 

WORKtest i PeopleTest, je velmi intuitivní nástroj. Vše je přehledně zpracováno a výstupy jsou srozumitelné, věcné a v logických vazbách. Obsahují dvě části, popisnou ( uživatel si může přečíst měřené kritérium, aby lépe pochopil význam) a grafickou barevnou část, doplněnou  % hodnotou položky (tato slouží pro rychlé čtení a pochopení výsledku). 

Výsledky testu poskytují krom vlastní diagnostické části i metody rozvoje, které uživateli ukážou cestu  k jeho růstu vhodnou metodou.  Výsledky testu jsou dále doplněny závěrečným hodnocením a doporučením s porovnáním populační normy. Dále je zde i  doporučení, jak výsledky grafu číst, na co se zaměřit.