🖊️   15% sleva na jakýkoliv výstup. Do objednávky vlož slevový kód Test15

PSYCHOTESTY PRO TY NEJMENŠÍ I PRO TY TROCHU VĚTŠÍ

Díky vaší podpoře jsme dnešním dnem schopni nabídnout přehršel produktů – což je skvělé! Naše portfolio je k prasknutí. S velkou mocí však přichází velká zodpovědnost. Představte si, že jdete do obchodu mezi regály s kořením: tymián, oregano, stará dobrá sůl, pochopitelně i pepř, kmín… Všechny slouží k tomu samému (vylepšení chutě a vůně), a přesto pro každé koření najdeme jiný cílový pokrm a způsob zapracování – ale kdo se v tom má pořád vyznat? Stejné je to i s našimi produkty pro veřejnost, a proto jsme si pro vás připravili krátký přehled námi nabízených služeb! Ukážeme pro každou cílovou skupinu TOP 3 produkty.

Profil osobnosti je základním stavebním kamenem přehledu o mladém jedinci. Od tohoto testu se odvíjí vše ostatní a dohromady tvoří kýženou mozaiku komplexnosti. Chcete vědět, co vaše dítě limituje? Do jaké pracovní sféry se hodí? Sestavení profilu dítěte vám to odhalí.

Energetický potenciál je dnes velkým tématem. Zkoumá energii ve vztahu k vyhoření, prokrastinaci a výkonu, dále ukazuje vaše limity pro únavu, míru škodlivého stresu aj. Dokud nepoznáte sami sebe, těžko poznáte ostatní. To samé pochopitelně platí i pro děti.

Motivace je nesmírně důležitá. Bez motivace můžete mít sebevětší potenciál, ten však zůstane ležet ladem. Pochopením motivů kohokoli dále pochopíte jeho chování. Chcete-li tedy mít harmoničtější vztah se svým dítětem, pak je tento produkt ten pravý! Navíc se jedná o nenásilnou cestu motivace místo „cukru a biče“, což se dnes preferovaná cesta.

A jelikož je vždy žádoucí, aby přehled o dítěti nebyl pouze povrchní nebo neúplný, doporučujeme přidat test k testu (ideálně tyto tři) a získat tak rozsáhlejší mapu znalostí o své ratolesti nebo dospívajícím teenagerovi. Pokud je vaše dítě již za hranicí zletilosti, nezoufejte, tyto psychotesty jsou určené i pro studenty až do věku 26 let!

V příštím článku TOP 3 psychotesty pro jednotlivce!

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Vybírej z desítek psychotestů pro malé i velké