CHYSTÁME! Spousta tipů, bonusů a rad na tvůj email + 15% sleva na jakýkoliv test

Druhé kolo přijímacího řízení: Vaše cesta k úspěchu

Přijímací řízení na střední školy a vysoké školy může být pro mnoho studentů a rodiče stresujícím procesem. Ale co když se vám nepodaří dostat na školu svých snů v prvním kole? Nezoufejte, je tu druhé kolo přijímacího řízení a tento článek vám poskytne několik tipů a rad, jak se do něj efektivně pustit.

Druhé kolo přijímacího řízení: Co to znamená?

Druhé kolo přijímacího řízení je proces, který následuje po prvním kole přijímacího řízení. To se koná v případě, že škola neobsadila všechna svá místa během prvního kola nebo když studenti, kteří byli přijati, svá místa neobsadili. V tomto kole máte další šanci dostat se na vysněnou školu.

Jak se na druhé kolo připravit?

Příprava na druhé kolo přijímacího řízení není odlišná od přípravy na první kolo. Je důležité znovu se seznámit s přijímacími kritérii školy, připravit se na možné testy nebo pohovory a pokud možno, navštívit školu a seznámit se s prostředím.

Jaké jsou klíčové termíny?

Termíny pro druhé kolo přijímacího řízení se mohou lišit v závislosti na konkrétní škole, proto je důležité se informovat o klíčových datech. Typicky však druhé kolo přijímacího řízení probíhá v průběhu jara a léta, po dokončení prvního kola.

Druhé kolo přijímacího řízení: Nová šance

Výsledek prvního kola přijímacího řízení nemusí být konečný. Druhé kolo přijímacího řízení je vaší další šancí, jak se dostat na školu svých snů. S pravou přípravou a informacemi můžete zvládnout druhé kolo přijímacího řízení a dosáhnout svých akademických cílů.

Čtěte také ...

Dis. Andrea Stojanová  – Poradce pro rodinné finance

Dis. Andrea Stojanová – Poradce pro rodinné finance

Dobrý den paní Evo, děkuji moc za WorkTest a za Vaši absolutně skvělou prezentaci. WorkTest zcela na základě podvědomí dokázal

Rodiče od Honzíka – doporučujeme rodičům

Rodiče od Honzíka – doporučujeme rodičům

Nenapadlo nás, že tak zajímavou formou lze test aplikovat na žáky prvního stupně. Naše problémy s Honzou se rázem vyřešily,

1 25 26 27 28 29

NAJDI PRO SVÉ DÍTĚ NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB JAK SE UČIT JAZYKY ZA 1250 KČ

NAUČ SE JAZYKY A BUĎ FREE

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.