🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

OSOBNOSTNÍ TEST ZDARMA?

Otevřete svůj vyhledávač a zadejte do vyhledávání: osobnostní test. Odkazů hlásajících toto testování zdarma bude více než pouličních lamp v celé Praze. A všechny slibují to samé: poznej sebe sama, zjisti svou ideální pozici a tak dále… Pro sbírku vágních příslibů není třeba chodit daleko, například u jakéhokoli produktu na Alze se můžeme kochat komplexním popisem zdaleka nevystihujícím skutečné vlastnosti produktu (tvrzené sklo bude nejtvrdší, nejodolnější aj.). Ve stejném duchu se nesou bezplatné osobnostní testy, rozdíl je však v tom, že u těch produktů z eshopu lze brát jistou část slibů za pravdivé, jelikož prodejci mají prostředky (Vaše peníze), aby ty sliby naplnily. Jak tak učiní ti, kteří nabízí bezplatnou službu se zaručeným výsledkem? Lze očekávat kvalitní výsledek?

Očekávejte očekávatelné

Víceméně jde o to, že za kvalitním produktem musí stát člověk (či určitý okruh osob), který dané problematice spojené s daným produktem věnoval určité množství času, energie a píle. Ve světě tvrzených skel na displej by toto možná stačilo, v oblasti psychoanalytických testů se to však dále komplikuje. Podkladem pro zdárné sestavení osobnostního testu je bezesporu uspokojivá úroveň porozumění psychologii jakožto vědnímu oboru. Vzhledem k tomu, že psychologie je velmi komplexní a spletitá oblast expertízy, člověk (psycholog), který za testem stojí, musí logicky být expertem v oboru (aby měl test kvalitní výsledky).

Například?

Nabízí se vzorec: placený test rovná se kvalitní test. Ačkoli to nemůžeme stanovit jako neotřesitelné pravidlo, něco na tom bude. Je jisté, že existují ukázky takovýchto osobnostních testů, například za WORKtestem stojí skupina zkušených psychologů s praxí ve vyvíjení psychoanalytických postupů začleněných do těchto testů. 

Spolehlivé ukazatel kvality

Jedním z faktorů při výběru psychoanalytických služeb je určitě transparentnost, tedy: Opravdu se jedná o zkušené psychology? Ano, vše je vyobrazeno na stránkách WORKtestu. Druhým významným faktorem je bezpochyby počet aktuálních uživatelů. Proč by to lidé kupovali, když by se nejednalo o kvalitní službu? Kupují to, vyplatí se tedy investovat do kvality, protože ta se nám vrátí! Stejně jako při všem, i při výběru toho správného osobnostního testu je třeba být na pozoru a sledovat, kde se odděluje zrno od plev.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Vybírej z desítek psychotestů pro malé i velké