🖊️   15% sleva na jakýkoliv výstup. Do objednávky vlož slevový kód Test15

Osobnostní profil - vaše DNA hodnot

Jak je pro váš život důležitá kariéra, úspěch a dobré vztahy?

 1. Přejete si uspět v pracovní pozici?
 2. Znáte svůj potenciál a možnosti?
 3. Chcete si ověřit své skutečné silné stránky, na kterých můžete budovat kariéru?
 4. Pracujete na pozici, která vás baví, nebo jen chodíte do práce? Víte na jakou pozici se nejvíce hodíte?
 5. Zajímá vás, v čem se můžete dále rozvíjet, abyste byli úspěšní?
 6. Zajímá vás, jaký máte energetický potenciál, dynamiku a ve kterých oblastech po vyhoření oslabujete?
Pokud jste se minimálně v jednom případě identifikovali, pak se zaměřte na sebe a využijte náš program pro manažery nebo uchazeče, kteří se na manažerské pozice připravují.

s WORKtestem zjistíme

 1. váš skutečný pracovní a manažerský profil – jaký jste, jak umíte řídit, delegovat, motivovat, jakou máte autoritu, charisma, sebejistotu a další kvality nutné pro práci s lidmi,
 2. silné stránky, kterých je třeba využít,
 3. slabší stránky, které je třeba rozvíjet,
 4. váš motivační vzorec – co vás skutečně motivuje,
 5. jak vás účinně vzdělávat – nejvhodnější metody vzdělávání,
 6. nejvhodnější pozice pro vás, kde se můžete dobře uplatnit se svými schopnostmi.

Na analýzu může navazovat přímo zacílené rozvíjení a koučování vybraných kompetencí

 1. U nás vás koučují jednatele firem, kteří znají a vědí.
 2. Poradí to, co v knihách nenajdete.
 3. Pracujeme s únavou, syndromem vyhoření a dalšími psychickými překážkami vysokého výkonu.
 4. Práce s manažery je vždy individuální a přímo vytvořená na konkrétní potřeby.
Komplexní výstup pro klienta obsahuje dvě části, grafickou a popisovou část hodnoticích kritérií. Z důvodu ochrany dat prezentujeme k náhledu grafickou část. Výstupy si vygenerujete přímo ve vašem uživatelském rozhraní ve formátu PDF.

ZAČNĚTE NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Prohlédněte si nabídku testů

Výsledky testu jsou vám k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.

Jsem Eva, autorka WORKtestu a Peopletestu

Mám přes 25 let praxi v oboru lidských zdrojů a jsem autorkou unikátního on-line psychodiagnostického softwarového nástroje WORKtest. Na začátku, v roce 1996 jsem si položila 5 základních otázek, na které jsem hledala odpověď

Vyber si zaměření podle věku a zájmu

Časté dotazy na Test /WORKtest/Peopletest

Jedná se o projektivní metodu testu, založenou na celostní tvarové psychologii (GESTALT) ukáže věci takové, jaké skutečně jsou. Pracuje na podvědomé úrovní, vylučuje stylizaci a vylepšování se.

Výhody Worktestu:

Je jednoduchý a nezabere vám téměř žádný čas

Dá vám kompletní přehled o vaší osobnosti

Je zaštítěn dlouhodobým vývojem, validizačními studiemi 

Je spolehlivý a objektivní, přesný nad 85 % 

Má schopnost měřit a poměřovat jedince v čase

Reaguje na změny chování a identifikuje jeho vzorce

Tento komplexní test ti odhalí s maximální přesností tvoji  výjimečnost, talent i rozvojové potřeby. Psychodiagnostika ti ukáže cestu k cílům a rozvoji na základě tvého potenciálu. V neposlední řadě ti usnadní profesní dráhu, zkvalitní  partnerské vztahy a přinese spokojenost v životě.

Vývoj psychodiagnostiky WORKtest se datuje od roku 1996, kdy v roce 2004 byla spuštěná první  on-line verze psychodiagnostiky pro firemní praxi a souběžně i pro veřejnost a školní populace od roku 2008.  Vývoji a psychometrice věnujeme velkou pozornost. Provádíme různé studie v porovnání i s dalšími testy a dotazníky, které vzájemně korelujeme a vyhodnocujeme. Vývoj metody pravidelně doplňujeme.

Autorka WORKtestu Mgr. Eva Urbanová má přes dvacet pět let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a Management), více oborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně ukončeno státní zkouškou z psychologie, práva a pedagogiky. 

V oblasti aplikované psychologie a lidských zdrojů působí od roku 1996. Je autorkou unikátního online psychodiagnostického systému WORKtest, který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro oblast lidských zdrojů. 

Eva se zabývá studiemi a benchmarkem dat se zaměřením na chování lidí v různých situacích, které díky metodě ověřuje v praxi a sleduje vývoj chování v čase. Zaměřuje se na oblast firemních hodnot, spolehlivost, loajalitu, korupční odolnost a rizikové faktory chování v korporátním sektoru. Specializuje se na DNA firem a lidský kapitál ve firemní kultuře. Dlouhodobě sleduje dopady únavy a syndromu vyhoření na chování lidí ve firemním prostředí, rodině i partnerských vztazích s vlivem na závislosti a kontraproduktivní chování. 

WORKtest i PeopleTest, je velmi intuitivní nástroj. Vše je přehledně zpracováno a výstupy jsou srozumitelné, věcné a v logických vazbách. Obsahují dvě části, popisnou ( uživatel si může přečíst měřené kritérium, aby lépe pochopil význam) a grafickou barevnou část, doplněnou  % hodnotou položky (tato slouží pro rychlé čtení a pochopení výsledku). 

Výsledky testu poskytují krom vlastní diagnostické části i metody rozvoje, které uživateli ukážou cestu  k jeho růstu vhodnou metodou.  Výsledky testu jsou dále doplněny závěrečným hodnocením a doporučením s porovnáním populační normy. Dále je zde i  doporučení, jak výsledky grafu číst, na co se zaměřit.