CHYSTÁME! Spousta tipů, bonusů a rad na tvůj email + 15% sleva na jakýkoliv test

Cizí jazyky – konečně! | Na zkoušku

Online test cizích jazyků. Nauč se konečně cizí jazyky raz - dva - tři

„Zázračné učení jazyků“ již za dva měsíce?  Blbost!

Udělej si test osobnosti. Ukáže ti tvůj identický způsob učení, protože pracuje s tvým podvědomím a talentem pro jazyky.

I když už nějaký jazyk studuješ, další se učit nemusíš, pokud nechceš. Vypiluj pořádně jeden jazyk.  Online test cizích jazyků ti ukáže, zda máš talent na jazyky, jak se učit cizí jazyk, kdy ti to „hlava bere“ a jaký styl učení potřebuješ, aby si jazyk zvládl… a mnohem více. Klikni na ukázku.

Plnou verzi studuj jazyky s lehkostí

Cizí jazyk se naučíš, pokud víš jak na to.

V dnešním světě se bez cizích jazyků jen těžko obejdeš. Neztrácej čas marným učením. To co platí na jiné, nemusí platit pro tebe. Díky tomuto testu zjistíš, který jazyk ti půjde nejlépe, jaká metoda učení je pro tebe nejvhodnější , kdy ti to pálí a jakou formou máš jazyky studovat. Jednoduché!

Který jazyk je pro mě nejlepší

Zjistíš, kterým jazykům by ses měl věnovat maximální pozornost, energii a úsilí.

Jaká forma kurzu je ideální

Zjistíš jakou metodou a formou učení zvládneš jazyk co nejlépe a jaké metodě se raději vyhnout.

Kdy mi jde učení nejlíp

Zjistíš, svoji křivku vnímání pro učení jazyků, jednoduše kdy ti učení jde a kdy je to marné. Víš to? 

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokážou zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje speciální software, který výsledky testu dále interpretuje. Dbáme na přesnost. Výsledky našich online testů  jsou přesné nad 85 %. Pracujeme tudíž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukážou realitu, jaká je.

Italiáno, Mafiáno, či Angličtina?

Zjisti jaký jazyk ti půjde nejlépe

Už roky se bifluješ angličtinu nebo němčinu a pořád jsi na začátku? Co kdybys zjistil, že ti půjde nejlíp Ruština či Fránina? Neztrácej čas studiem jazyků, pro které nemáš předpoklady.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden test ti ukáže cestu, jak se konečně jazyky neučit, ale naučit

Získej tahák jak se učit jazyky, začni se zlepšovat, cestuj, užívej si toho, že se domluvíš a změň svůj život a buduj kariéru.

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, tím že se děláš v odpovědích na otázky lepším než opravdu jsi.  To ti tento test jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 20 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš. WORKtest tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se klíčové informace pro tvůj život, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme ti, kteří ti nabízí kompletní analýzu tvé  osobnosti (tvé DNA) bez zkreslených výsledků v krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Výstupy z testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

Popis kritérií  ti ukáže popis či komentáře s praktickými projevy dovedností v praxi. Můžeš si počíst:)

Grafická část

Grafy ti ukážou měřenou položku, její barevnou škálu i intenzitu hodnoty v %. Víš, jak na tom jsi bez přemýšlení.

Zavěrečné skóre

Skóre tě porovná s normou populace – kdo by to nechtěl, že? Doporučení tě navede, jak číst výsledky  a čeho se držet.

Metody rozvoje

Tímto bonusem zjistíš svůj studijní typ, konkrétní metody a způsoby rozvoje a předpoklady.

Ukázky výstupu testu - prolistuj si je

Objev vlastní formu učení cizího jazyka

Objev formu učení, která je pro tebe nejpřínosnější. Spousta lidí se už od dětství učí na školách cizí jazyky. Kdo z nás se ale umí bez problému domluvit? Problém je, že každému vyhovuje jiný typ učení. Test ti řekne jaká forma učení je ta tvoje – vizuální styl, učení hrou nebo klasický dril. A především v kolik hodin a kolik času potřebuješ na studium daného jazyka. 

"Učit se mi nechce, nikam to nevede, jsem otrávený z biflování opakování a gramatiky, do hlavy mi to neleze..."

Pokud se chceš naučit jazyky, přestaň se biflovat a nauč se učit. Využívej svoji křivku vnímání, kdy ti jazyky lezou do hlavy. Nepoléhej co vyčteš na internetu. Studuj jazyky podle sebe. Test ti to ukáže. Jinak ztrácíš čas a pojem. 

Znáš svůj potenciál pro studium cizích jazyků? Že ne? Tak máš nevyšší čas!

Každý nemá talent na jazyky. Někomu to jde od ruky, jiný na to potřebuje více času. Test ti ukáže jaké máš předpoklady pro studium, jestli máš sklony k odkládání úkolů a jak je na tom tvoje trpělivost a ochota učit se.

PeopleTestem prošly stovky studentů

0 %

absolventů testu se zlepšilo za krátký čas v cizím jazyce

0 %

absolventů testu změnilo formu učení se cizího jazyka

0 %

absolventů testu se o sobě něco nového dozvědělo

PeopleTest tě rozebere po všech stránkách, do mrtě:)

Testy vyvíjela více než 25 let Eva Urbanová se svým týmem a testovala jej na stovkách studentů cizích jazyků. Test neumožňuje stylizaci a vylepšování se a ukáže ti věci takové, jaké opravdu jsou. Právě v tom je test jedinečný, nezaměnitelný a neprolomitelný.

Běžný test/dotazník

PeopleTest

V první části testu vybíráš tvary

Tady začíná propracovaná analýza postavená na tvrdých datech psychometrie. Tvým prvním úkolem bude vybrat intuitivně 9 tvarů, které se ti líbí, oslovují tě a jsi s nimi absolutně ztotožněný/a. A právě v jednoduchosti je genialita, a proto jsme dál než dotazníkové formy testů. Test neumožňuje stylizaci, pracuje na podvědomé úrovni, a tak jsou výsledné informace vysoce objektivní, spolehlivé a přesné. Bez kompromisů! 

Druhá část je celá o asociacích

Možná ti to bude připadat abstraktní, ale žádný strach všechno má svůj psychologický základ. Zvolil/a sis tvary a teď k ním napíšeš to, co pro tebe daný tvar vyjadřuje. Mozek totiž funguje jako počítač a od dětství si zapisuje a ukládá obrazy a vytváří různé vzory chování a návyky. Preference a výběr tvarů nesouvisí vůbec s vědomím, ale právě s podvědomím, a o to tady jde!

Ve třetí části analyzujeme motivaci a víc ti už neprozradíme:)

Tik, Tak…. Máš 5 minut na to, aby si ke každému motivačnímu faktoru (je jich 36) vybral/a na škále od 1 do 4, jak moc tě daná činnost motivuje. Rozhoduješ se v reálném čase tak jako by ti někdo položil otázku, takže moc nad tím nepřemýšlej.  Buď v pohodě, tato část je pro 18+.

Pro Geeky: Sledujeme tvůj reálný sebe-obraz (sebehodnocení) a následně jej porovnáváme s objektivními výsledky získanými psychometrickou metodou WORKtest. Právě proto, že máš i ty tendenci se stylizovat, tak tato část slouží pro Empirické zdroje důkazů validity a  tvých tvrzeních, o tom co si myslíš. Softwarový systém vypočítává ukazatele položek na základě matematických algoritmů projektivního testu z tvého podvědomí a porovná je s realitou. Výsledek uvidíš v testu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 750 KČ

NAUČ SE JAZYKY A BUĎ FREE

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.