🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

On-line test

Řešíš vztah a nevíš jestli to tentokrát konečně vyjde?

Pak je čas zjistit jaký je tvůj vztahový potenciál. Proč? Protože trvalý vztah ti přinese spokojenost, po které tak toužíš, hlavou zeď neprorazíš, jak je známo a sebepoznání je cesta k úspěchu.

Test je určený pro všechny, kteří chtějí navazovat kvalitní vztahy, nikoliv viset roky na seznamkách a ztrácet svoji kredibilitu.  Chtějí se lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání  a nezdarů ve vztahu.

Testem zjistíš

potřebné informace o své osobnosti, co rozvíjet a naopak jaké kvality do vztahu přinášet. 

Budeš vědět

na jakých hodnotách můžeš vztah postavit, ale hlavně, co partnerovi do vztahu nabízíš

Identifikuješ

své silné stránky, své kvality, ale také oblasti na kterých můžeš dále pracovat a trvale se zlešovat.

Být úspěšný, mít kariéru a spokojeně žít je jedna stránka mince, ale být ve vztahu šťastný a naplněný je cílem každého z nás.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, jaký je tvůj vztahový potenciál, dozvíš se klíčové hodnoty, které do vztahu přinášíš a partner je ocení.

Získej tyto vzácné informace a odpovědi na které si nyní možná neumíš odpovědět. Možná ani neznáš své kvality pro vztah.

Tento test ti to ukáže,  je zaměřený na kombinaci: Osobnosti, Psychiky, Vztahy, Sex, 
Rizikové faktory chování.

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokážou zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje speciální software, který výsledky testu dále interpretuje. Dbáme na přesnost. Výsledky našich online testů  jsou přesné nad 85 %. Pracujeme tudíž s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Naopak díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukážou realitu, jaká je.

Výstupy z testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

najdeš zde kritérií včetně komentářů s praktickými projevy dovedností v praxi.

Grafická část

najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií, vyjádřenou v  %, pro jednoduché pochopení, jak výsledek číst. 100% nemá nikdo!

Zavěrečné skóre

najdeš zde vlastní porovnání s normou populace a návody, jak číst výsledky. Jednoduchá věda, nic složitého.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i své metody rozvoje a předpoklady k rozvoji. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, rádi ti doporučí co a jak dál ve svém životě.

Ukázky výstupu

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se neschováš. Výsledky nemůžeš zkreslit, to tento test  jednoduše neumožňuje. Pracuje na podvědomé úrovni,  výsledky jsou přesné nad více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal kdo jsi

Určitě znáš testy, které trvají hodiny a nakonec ti řeknou to samé, co už o sobě dávno víš.  Partnerský test tě ukáže v pravém světle. Dozvíš se klíčové informace, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v krátkém čase. Naše testy používají i nadnárodní korporace. Systém vylepšujeme a inovujeme, ukážeme ti tvůj progres v čase.

Proč ti vztahy nevychází? Jsi tolerantní a ohleduplný? Už jsi vyzkoušel/a plno variant a vztah po půl roce zase končí?

To, že ti vztahy vždy nevychází nevěš hlavu. Někde bude příčina. Možná je to neschopnost změnit své zaryté vzory chování nebo hledání ideálu. Pořád přitahuješ stejný typ muže?  Je čas podívat se na sebe!  Vždyť o to tady jde, ne? O tebe! Budovat vztah chce bezesporu úsilí a pokud chceš mít jistoty,  zaměř se na svůj vztahový potenciál. Udělej si tento základní Single test. Usnadní ti život a ušetří spoustu trápení. Zavolej si na ZV, máš ji v ceně. 

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii WORKtest využívají i tyto firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1500 KČ

Partnerský vztah je nejdražší investice, stačí ti jeden test

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.