🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

On-line test pro vztahy

Máš vztah, ale netušíš, jestli je opravdu perspektivní?

Pak je nejvyšší čas zjistit, jaký je tvůj vztahový potenciál. Proč? Protože trvalý vztah ti přinese spokojenost, po které tak toužíš. Ale pamatuj, že hlavou zeď neprorazíš. Teprve sebepoznání je cestou k úspěchu.

Test je určený pro všechny, kteří chtějí navazovat kvalitní vztahy, nikoli marně plýtvat časem na seznamkách, zůstávat u jednorázových „úletů“, zabřednout v povrchních vztazích a ztrácet tak svoji kredibilitu.  Chtějí se lépe poznat a porozumět příčinám opakovaných zklamání  a nezdarů ve svých vztazích.

Testem zjistíš

potřebné informace o své osobnosti, které aspekty rozvíjet a naopak jaké kvality do vztahu přinášet. 

Budeš vědět

na jakých hodnotách můžeš vztah postavit, ale hlavně, co partnerovi do vztahu nabízíš

Identifikuješ

své silné stránky, zásadní kvality, ale také oblasti na kterých můžeš dále pracovat a trvale se zlepšovat.

Být úspěšný, mít kariéru a spokojeně žít je pouze část do mozaiky spokojeného života, každý z nás si krom toho přeje cítit se šťastný a naplněný ve vztahu.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, jaký je tvůj vztahový potenciál, dozvíš se, které klíčové hodnoty do vztahu přinášíš a tvůj partner je ocení.

Získej důležité informace a odpovědi na otázky, na něž si v této chvíli sám odpovědět nejspíš nedokážeš. Možná ani neznáš všechny kvality, které do vztahu přinášíš.

Tento test ti to ukáže,  je zaměřený na kombinaci: 

osobnosti, psychiky, vztahů, sexuálního života a rizikových faktorů chování.

Proč ti vztahy nevychází? Jsi tolerantní a ohleduplný? Už jsi vyzkoušel/a život s několika partnery, vždy ale tvůj vztah v krátkém čase skončí?

To, že vztahy vždy nevychází, je potřeba brát jako fakt, s nímž lze pracovat, nikoli nevyhnutelnou smůlu. Dobrá zpráva je, že tato skutečnost má někde svou logickou příčinu. Možná je to neschopnost změnit zažité vzory chování nebo hledání neexistujícího ideálu. Například dámy: Zdá se ti, že přitahuješ stále stejné typy mužů, kteří jsou pro vztah jen těžko použitelní?  Je čas podívat se přímo na sebe. Právě já sám jsem pro vztah tím nejdůležitějším. Budovat vztah vyžaduje bezesporu značné úsilí. Jestliže tedy chceš mít jistotu, zaměř se na svůj vztahový potenciál. Udělej si tento základní Single test. Usnadní ti život a ušetří mnoho trápení. Zavolej si na ZV, je již kalkulována v ceně.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Testuj se na podvědomé úrovni, vědomím se stylizuješ

Před pravdou se nelze schovat. Výsledky PeopleTestu nemůžeš zkreslit tím, že se děláš v odpovědích na otázky lepším, než opravdu jsi.  To tento typ testování jednoduše neumožňuje, výsledky jsou přesné na více než 85 %.

Bude ti stačit méně než 25 minut, abys poznal, kdo jsi

Určitě znáš dotazníky a testy, které zaberou hodiny času a jejich výpovědní hodnota je minimální. Nakonec z nich vyplyne to, co už o sobě dávno víš. Náš test tě ukáže v pravém světle už za několik minut. Dozvíš se informace klíčové pro tvůj život a takové, které jiným testem nezískáš.

27 let vývoje a 40 000 respondentů je čas pro validizaci

Jsme jediní, kteří nabízí kompletní analýzu DNA osobnosti bez zkreslených výsledků v extrémně krátkém čase. Naše psychologické testy používají i nadnárodní korporace. Systém stále vylepšujeme a inovujeme. Uchazečům nabízíme i zobrazení jejich posunu v čase.

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii WORKtest využívají i nadnárodní firmy. My jsme se rozhodli, ji navíc zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1500 KČ

Partnerský vztah je nejdražší investice, stačí ti jeden test

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.