🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

Online test

Můj partner je gay, moje partnerka je lesba

Sexuální orientace je poměrně ožehavé téma. Víš, jak na tom ve skutečnosti jsi, nebo jen tušíš? Chceš mít jasno? Proto je tu test, který ti pomůže se zorientovat.

Test sexuální orientace a sexuálního chování zahrnuje výčet charakterových rysů člověka. Výsledky testu jsou sestaveny s ohledem na potřeby současné doby, vyváženost vztahu, stabilitu partnerského soužití a na sexuální orientaci partnerů.

Závěrečné skóre je porovnáváno s výsledky, jichž dosáhl reprezentativní vzorek 12 000 respondentů, kteří tento test absolvovali. Test je určen pro všechny, kteří jsou na rozcestí, chtějí se lépe poznat, porozumět si a být společně ve vztahu spokojení. 

Světově unikátní technologii tohoto komplexního testu využívá pro obor pracovní psychologie mnoho firem. 

My jsme se rozhodli její část určenou veřejnosti zpřístupnit i běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

Zjistíš

 jak na tom jsi, test ti pomůže identifikovat důležité aspekty tvé osobnosti  a sexuálních preferencí

Budeš vědět

na jakých hodnotách můžeš postavit svůj vztah, na čem pracovat a v čem se rozvíjet

Být úspěšný

mít kariéru a spokojeně žít je pouze jedna strana spokojeného života, klíčové je pro většinu z nás cítit se přirozeně šťastný a naplněný ve vztahu

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, zda je tvůj partner či partnerka opravdu pan božský nebo paní božská

Výsledek testu se zaměřuje na kombinaci takových kritérií, která reflektují současné trendy a potřeby stability partnerského soužití stejného pohlaví. 

Homosexualita není nemoc ani duševní choroba! Přiznat svoji orientaci veřejně je v dnešní době čím dál snazší, alespoň pokud je člověk mladý. Jak je to ale ve zralém věku? V rámci coming outu se objevují otázky, jak sdělit onu pravdu dětem a jak přijmou tuto skutečnost rodiče jako zástupci starší generace.

Nemusíš ale tápat nebo se cítit frustrovaný. Sexuální orientaci nelze změnit a jedná se o lidskou přirozenost. Vyvážený vztah je prostorem vytvářejícím bezpečí, harmonii, porozumění a klid. A platí to bez ohledu na pohlaví. Změna však znamená nejistotu. Máš do ní skutečně vkročit? Pokud chceš mít ohledně své orientace jistotu, než učiníš významné změny ve svém životě, stačí si udělat test. Stejný, kterému se podrobily už desítky lidí před tebou. Je to zcela jednoduché. Test ti usnadní život a ušetří mnoho trápení a nesnází, kterým, ač se to zdá těžké, je možné předejít.  

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

ZJISTI, JAK NA TOM JSI ZA 1 100 KČ

Zjisti svou sexuální orientaci

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.