🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

On-line test

Můj partner je gay, moje partnerka je lesba

Sexuální orientace je zásadní součástí života dnešní doby. Není lehké přiznat si svoji orientaci a ujistit se ve svých domněnkách a pocitech, jak na tom vlastně jsi. A proto je tu test, který ti pomůže se zorientovat.

Test sexuální preference, orientace a chování zahrnuje výčet základních charakterových rysů člověka. Výsledky testu jsou sestaveny s ohledem na současné trendy a potřeby vyváženosti vztahu a stability partnerského soužití s ohledem na sexuální orientaci partnerů.

Závěrečné skóre je porovnáváno s výsledky, kterých dosáhl velký vzorek 12.000 respondentů, kteří tento test absolvovali. Test je určen pro všechny, kteří jsou na rozcestí, pochybují o své orientaci, chtějí se lépe poznat, porozumět si a být spolu šťastní a naplnění. Vždyť kdo by po tom netoužil?

Zjistíš

o své osobnosti, test identifikuje důležité oblasti sexuální preference

Budete vědět

na jakých hodnotách můžeš postavit svůj vztah, na čem pracovat a v čem se rozvíjet

Být úspěšný

mít kariéru a spokojeně žít, je jedna stránka mince, ale cílem je být ve vztahu šťastný a naplněný.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, zda je tvůj partner pan/paní božský/á.

Výsledek testu se zaměřuje na kombinaci kritérií, jsou sestaveny s ohledem na současné trendy a potřeby stability partnerského soužití stejného pohlaví. 

Je to pro tebe raketová věda?

Tak si pojďme ukázat jak to všechno funguje

Celá filozofie WORKtestu  a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Pomocí výběru tvarů, které tě  osloví, software analyzuje tvoji osobnost a odhalí tvůj potenciál v maximální šíři. Test měří velké množství nejrůznějších kritérií pro tvůj osobní i pracovní život. Zjistíš důležité informace o sobě, svých možnostech i limitech. Pokud tě to zajímá, čti dál…..

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je projít v textové formě, kde máš detailní vysvětlení nebo ve formě grafické pro lepší přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky.

Textová část

Popis kritérií včetně komentářů s praktickými projevy dovedností v praxi.

Grafická část

Název měřeného kritéria, jeho barevná škála intenzity a konkrétní hodnota v %.

Zavěrečné skóre

Porovnání s normou populace, závěrečná hodnota kvality, zásad a návodu, jak číst výsledky.

Metody rozvoje

Zjistíte konkrétní metody a způsoby vašeho rozvoje a jaké k němu máte předpoklady.

Ukázky výstupu

Homosexualita není nemoc ani duševní choroba! Přiznat svoji orientaci veřejně je čím dál snazší, pokud je člověk mladý. Co ale ve zralém věku? Jak to mám říci dětem, bože a co moji rodiče, ti se snad z toho zblázní..."

Proč se tápat a frustrovat, pálit neurony a energii nad něčím, co nezměním. Vyvážený vztah je místem bezpečí, harmonie, porozumění a klidu. Ano, nejtěžší je změna. Pokud chceš mít jistoty, jak na tom jsi, stačí si udělat test, jako desítky lidí před tebou, a jednoduše víš. Test ti usnadní život a ušetří mnoho trápení a nesnází, kterým se dá předejít

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii WORKtest využívají i tyto firmy. My jsme se rozhodli, ji zpřístupnit i pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

ZJISTI JAK NA TOM JSI ZA 1100 KČ

Zjisti svou sexuální orientaci

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvštlením.