🖊️ Nejlepší psychodiagnostika současné doby. Komplexní a  přesné výsledky, bez stylizace.

On-line test

Řešíš vztah a nevíš jestli je tvůj partner tím pravým nebo tou pravou?

Žiješ už nějakou dobu ve vztahu, který funguje, ale nejsi si jist, zda může fungovat i po letech? Je tvůj partner opravdu ten, s kým spokojeně strávíš celý život? Máte šanci bok po boku zestárnout? je čas to zjistit pomocí testování vhodnosti vztahu a vaší kompatibility. Proč? Protože vztah není levná záležitost. Vztah je investice, která stojí nemalé usilí.

PartnersTest plus s re-testem je určen pro páry, které se chtějí lépe poznat, porozumět si, budovat vztah a žít společně šťastně a naplněně. Vždyť kdo by po tom netoužil?
Re-test
dvojici zaručí opakování testu v čase, díky čemuž lze získat výsledky s určitým odstupem a dozvědět se tak, co se ve vztahu změnilo.

Oba zjistíte

informace, které učiní váš vztah harmonickým, na základě přirozenosti, potenciálu a hodnot.

Budete vědět

na jakých hodnotách je váš vzájemný vztah postavený, ale hlavně zjistíte případně včas, zda se k sobě hodíte. 

Test vás vzájemně porovná

benchmarking vás oba porovná a ukáže vám role, priority a hodnoty ve vztahu.

Zlepšuj kvalitu svého vztahu a testuj se opakovaně, jen tak si můžeš uvědomit posun vašeho vztahu v čase nebo naopak zjistit, že se ve vztahu něco děje a odhalit, proč 

Testuj svůj vztah s partnerem v čase opakovaně

PartnersTest plus s re-testem = 4 testy pro vztah za skvělou cenu. Využij dávku jistoty i pro vás dva

Získej potřebné informace a klíčové odpovědi ihned, usnadní ti to život.

Test je vhodný i pro homosexuální vztahy, je zaměřený na kombinaci:

osobnosti, psychiky, vztahů, komunikace,  sexuálního chování, rizikových faktorů chování a dalších aspektů

Náš vztah je fajn, občas se pohádáme, ale to je normální. Vždyť nikde to není ideální. Nejsme už zamilovaní jako na začátku. Mám určité tušení, ale nebudu přece paranoidní, co když si to jen namlouvám? Prohledávat kapsy a mobil znamená porušit důvěru. Jenže jak mít jistotu, že náš vztah skutečně funguje a fungovat nepřestane? Vždyť to na počátku nemůže předpovědět nikdo.

Podobné úvahy nejsou příliš příjemné, ale jsou zcela legitimní. Vztah je totiž nejdražší investice, a to citová i finanční. Počáteční zamilovanost nikdy nevydrží věčně a vkradou se pochybnosti, zda se jedná o běžné rozpory nebo příznak něčeho vážnějšího. Pakliže  chceme mít ve vztahu jistoty a hledáme účinné řešení pro dlouhodobý vztah, nepotřebujeme příslovečnou křišťálovou kouli, abychom nahlédli na věci budoucí. Stačí opravdu málo, pouze si uděláte test partnerské kompatibility a oba ihned víte, na čem takzvaně jste. Po otestování nejen navzájem zjistíte, jak váš vztah budovat, aby fungoval, ale také si můžeš odpovědět na pochybnosti a úvahy ohledně partnera, kterého dávno nevidíš pod pověstnými růžovými brýlemi.  Partnerský test ti jednoduše usnadní život a ušetří mnoho trápení a případných nesnází, kterým se lze přitom snadno předejít. Buď o krok dál, na vztahu se vyplatí pracovat.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy testu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky využívají i nadnárodní firmy. My jsme se  navíc rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří na sobě chtějí pracovat a měnit svůj život k lepšímu.

Proto je tu právě pro vás PeopleTest.

ZAČNĚTE OBA POSUPNĚ ZLEPŠOVAT PARTNERSKÝ VZTAH JEN ZA 2 500 KČ

Partnerský vztah je nejdražší investice, stačí ti ale jen jeden test, který dodá jistotu u výběru a zajistí spokojenost.

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením.