🖊️ PeopleTest je nejlepší psychodiagnostika ve střední Evropě. Otestuj se!

Online test

Máš vztah, ale netušíš, jestli to může být ten osudově navždy?

Cítíš, že již nastal ten pravý čas k tomu se usadit a přijmout ty nejzásadnější vztahové závazky, jako je třeba svatba? Pak je čas posoudit partnerskou  vhodnost. Proč? Protože vztah je nejdražší investice! Test je vhodný i pro jednotlivce, je rozšířenou firmou Single testu.  Ukaž partnerovi své kvality. Zaručeně ocení tvoji otevřenost a důvěru.

Zjistíš

informace, které učiní váš vztah harmonickým, a to na základě přirozenosti, potenciálu a hodnot. 

Budeš vědět

na jakých hodnotách a vzájemných rolích je vztah postavený, ale především zjistíš včas, zda se k sobě hodíte. 

Test tě porovná s partnerem

benchmarking vás vzájemně porovná a ukáže vám role, priority a hodnoty ve vztahu, vaše silné i slabší stránky.

Chceš vědět to, co ví tvoje podvědomí?

Jeden 25minutový test ti ukáže, zda je tvůj partner či partnerka pan božský či slečna božská

Získej tyto podstatné informace a odpovědi na důležité otázky ihned, usnadní ti to život.

Test je zaměřený na kombinaci:

osobnosti, psychiky, vztahů, sexuálního chování a rizikových faktorů chování.

Nechápu to, vůbec si nerozumíme. Kam se vytratila láska? Náhle zbyly jen samé urážky, žárlivost a podezírání. Jsme spolu tak dlouho, ale vůbec se neznáme.

Podobný scénář je velmi skličující, ale očekavatelný, pakliže se rozhodneš jít do vztahu a nemáš o svém protějšku objektivní informace. Vždy se jedná o velké riziko. Vztah je totiž nejdražší investice. Nevěříš? Pokud chceš mít jistotu, že sis vybral/a opravdu dobře, stačí málo: Pouze si udělat test partnerské shody a  kompatibility. Díky němu víte oba, na čem takzvaně jste, tedy na čem můžete pracovat a jak budovat vztah. Bez kompatibility partnerské štěstí nepřijde. Tento test ti  jednoduše usnadní život a ušetří mnoho trápení a ve výsledku i peněz.

Zajímá tě jak test funguje?

Pojďme si ukázat, jak test funguje

Celá filozofie WORKtestu a PeopleTestu je postavená na světově uznávané tvarové psychologii GESTALT.

Online testy vyvíjíme právě s ohledem na Gestalt psychologii. Ta vychází z předpokladu, že vizuální tvary, které tě osloví a které si vybereš, dokáží zároveň odhalit tvoji osobnost. Tyto výsledky následně zpracuje náš speciální software, který výstupy z testu dále interpretuje. V tomto směru dbáme na vysokou úroveň přesnosti. Výsledky našich online testů  jsou přesné na více než 85 %.  test pracuje s podvědomím,  takže odpovědi se nedají zkreslovat ani stylizovat.  Díky tomu získáváme velké množství klíčových informací, které ti usnadní život a ukáží realitu takovou, jaká je.

Výstupy WORKtestu máš ihned k dispozici

Můžeš si je prohlédnout jednak v textové formě, v níž najdeš detailní vysvětlení měřeného kritéria, ale i ve formě grafického výstupu pro rychlý přehled. Klikni na tlačítko níže a podívej se na ukázkové PDF s výsledky v grafické části, která tě přesvědčí o své jednoduchosti.

Textová část

Najdeš zde měřená kritéria svého testování včetně komentářů s praktickým využitím dovedností. Textová část ti pomůže lépe pochopit význam toho, co test měří.

Grafická část

Najdeš zde barevnou škálu měřených kritérií svého testu, a to vyjádřenou v procentech pro jednoduché pochopení, jak se orientovat ve výsledcích grafů.  A pozor, nechtěj v testování získat 100 %, to není reálné.

Zavěrečné skóre

Najdeš zde porovnání tvého testu vůči normě populace a návody, jak číst výsledky testu. Vše opět velmi jednoduše podáno.

Metody rozvoje

Tvůj bonus! Zjistíš mimo jiné i vhodné metody využitelné pro tvůj rozvoj a objevíš nutné předpoklady k němu. Můžeš oslovit i naše certifikované kouče, kteří ti rádi doporučí, jak se rozvíjet dál ve fázi, kdy máš testovací psychodiagnostiku za sebou.

Ukázky výstupu

Jsi v dobré společnosti

Světově unikátní technologii naší psychodiagnostiky na podvědomé úrovni využívají i nadnárodní  firmy. My jsme se navíc rozhodli ji zpřístupnit i pro běžné uživatele, kteří chtějí na sobě pracovat a měnit svůj život k lepšímu. Proto je tu PeopleTest.

ZAČNĚTE NA VAŠEM VZTAHU PRACOVAT HNED TEĎ JEN ZA 1 500 KČ

Partnerský vztah je nejdražší investice, k jejímu zhodnocení ti ale stačí jeden test

Výsledky testu jsou k dispozici okamžitě i s detailním vysvětlením, porovnáním partnerů i normou populace.