🔥 Nejprodávanější psychodiagnostika 21. století pro firmy a manažery

MANŽELSTVÍ VE VÍRU INTERNETOVÝCH DISKUZÍ

V posledních letech v České republice stoupají počty svateb především mladých lidí ve věku 25-34 let. Tento na první pohled lichotivý trend je ukazatelem změny ve vztahu lidí k prastaré sňatkové tradici, což je hezké a důležité – přeci rodina je základ státu. Každý rub má však i svůj líc. Stejně jako starý dobrý Měsíc je poset hlubokými krátery, ani manželství není bez poskvrny. Rozdíl je však v tom, že zatímco stranu Měsíce zahalenou ve tmě prozkoumanou nemáme, stinné stránky manželství jsou dnes již všem známé: nevěra, milenecké vztahy, žárlivost. Na známých diskuzních webech (emimino.cz nebo mimibazar.cz) jsme dnes a denně svědky jednotlivých ukázek rozpadajících se manželství, přestože začátky těchto svazků mohly být neméně krásné než ty Vaše.

Internet v pragmatickém hávu

Krásných věcí na takovýchto webech je více. Jedna však vybočuje z řady svým užitkem: ať se nám děje cokoli zlého, jsme nešťastní, stáváme se oběťmi fyzického násilí či šikany, jsme sami na výchovu malého dítěte, hledáme sami sebe nebo své místo ve světě intimních rozkoší… Díky diskuzím na těchto portálech víme, že v tom nejsme sami! Je jedno, co před nás osud postaví, dokud nás spojuje lidskost a trápení, která jsou lidem vlastní, zůstaneme silní. A co nám pomůže v těžkých časech jiného než síla?

Manželství je bezpochyby překrásnou záležitostí. Musíme si však uvědomit jeho křehkost a labilitu. Ačkoli je hezké žít s vědomím, že v případě dění špatných věcí nejen v manželství tu existuje komunita, se kterou se můžeme podělit o své trable, nebylo by hezké mít rovněž místo, kam se obrátit pro skutečnou pomoc?

Vztahy jsou věda

Jedním z takových míst je bezesporu Partnerstest. Místo, kam chodí lidé v nouzi pro pomoc od zkušenějších a moudřejších – neboť, přiznejme si to, není v našich silách, abychom při úmorných bojích s rutinou života ještě zvládali obsáhnout expertní úroveň v komplexních vědních oborech, jako je psychologie či sociologie. Vztahy jsou skutečně věda, ať si lidé říkají, co chtějí. Tak či onak hned se žije lépe s vědomím, že si nejenom máme kam vylít srdíčko, když je to potřeba, ale že i pomocná ruka profesionála je takřka nadosah.

ZAČNI NA SOBĚ PRACOVAT HNED TEĎ

Vybírej z desítek psychotestů pro malé i velké