🖊️   15% sleva na jakýkoliv výstup. Do objednávky vlož slevový kód Test15

Ivana – manželka a matka 2 dětí

Jak jsem si (díky mým dvěma dětem) ověřila, tyto testy přesně vystihují, jak je člověk rozpoložený, co ho tíží, v čem si nevěří, s čím má problém nebo naopak jaké jsou jeho silné stránky, v čem vyčnívá a v čem je momentálně dobrý.

Přesně z testů poznáte, kde je jaká slabina, na co se soustředit a čím se zabývat. Následné sezení s Evou Urbanovou bylo bezvadné, neboť dětem dokázala při rozebírání jednotlivých testů vysvětlit, jak k čemu přistupovat, co hodit za hlavu a nebo na co se soustředit a dostala je do takové pohody, že se problémů, které měly, zbavily.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost, aby si moje děti tyto testy udělaly, neboť mi moc pomohly s těžkou dobou jejich puberty a dospívání. Ne vždy Vám děti řeknou vše – ať už z důvodu, že se stydí nebo se obávají, jak rodiče na daný problém budou reagovat. A to jim můžete vše vysvětlovat a přesvědčovat je několikrát, že jste tady pro ně a že pouze Vy je nikdy nepodrazíte a budete stát vždy za nimi, ať se děje cokoliv.
Nebýt této příležitosti, ani nechci domýšlet, co vše se mohlo stát… I proto bych Worktest doporučila. Díky jemu jsme víc v pohodě, dětem se snažím více porozumět, i v této pro ně náročné době je více chápat a oni, si myslím, si spoustu věcí uvědomily. Mně osobně moc pomohlo právě sezení u Evy Urbanové. Prostě celkově měl Worktest, a to bez nadsázky, na nás velmi pozitivní vliv.

OBJEVTE VÍCE POROZUMĚT SVÝM DĚTEM?

Prohlédněte si psychotesty pro děti